REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Grygar, Ing. arch. David Grygar

Základní informace

název:Grygar, Ing. arch. David Grygar
adresa:U Hostavického potoka 13, 198 00 Praha 9
region:Praha
telefon:604 354 319
e-mail:dgrygar@seznam.cz
internet:www.atelier4g.cz
www-adresa:www.estav.cz/atelier4g-cz
IČO: 73336661

Kontakty

Činnost firmy

Projekční ateliér: architektonické a projektové služby pro stavební povolení, ohlášení a územní rozhodnutí veřejných, komerčních i rezidenčních staveb; kompletní návrhy rodinných a bytových domů; architektonické a urbanistické studie; dokumentace pro územní a stavební řízení; projekty obytných a občanských staveb; rekonstrukce památkově chráněných objektů; autorský a stavební dozor; zaměření stávajících stavů objektů; digitální CAD zpracování, vizualizace (působnost Praha, Opava a okolí)

Zaměřování staveb
Studie
Úřední dokumentace a povolení
Projektová činnost Projektování rekonstrukcí Stavební dozor
Vizualizace

Nejnovější články

Vyplatí se zateplení? Stojí to za to?

Vyplatí se zateplení? Stojí to za to?

Určitě jste si někdy položili otázku, kolik že to ušetřím za vytápění, když zateplím dům a kdy se mi náklady na zateplení vrátí. A lze ušetřit i náklady v létě na chlazení?

Jak vybrat paletové regály?

Jak vybrat paletové regály?

Převáží se vaše zboží na paletách? Pak se ve svém skladu neobejdete bez paletových regálů. Jak si vybrat správné regály, podle čeho vybírat a na co si dát pozor, se dočtete v našem článku.

Bull of the year 2018

Bull of the year 2018

Slavnostní vyhlášení 15. ročníku cen Bull of the year společnosti PREFA Aluminiumprodukte s.r.o. se uskutečnilo v hotelu Vista v turistickém resortu Dolní Morava. Do tradiční soutěže, která je určena klempířským firmám, a které do ní mohou přihlásit své realizace s krytinou PREFA, se přihlásilo 68 firem s celkem 112 objekty.

REKLAMA