REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

ARCHSTUDIO, s.r.o.

Základní informace

název:ARCHSTUDIO, s.r.o.
adresa:BW Výstaviště 1, 647 00 Brno
region:Brno-město
telefon:541 159 515
e-mail:rada@archstudio.cz
internet:www.archstudio.cz
www-adresa:www.estav.cz/archstudio-brno
IČO: 25520181

Kontakty

Činnost firmy

Studie, grafický návrh, zpracování projektové dokumentace všech stupňů; technická pomoc při vedení a vyhodnocování výběrového řízení; autorský a technický dozor při realizaci; zpracování dokumentace na PC (AutoCAD 2000, 3D studio)

Studie
Projektová činnost Vývoj software Inženýrská činnost
Stavební dozor
Grafické návrhy, reklamy
Vizualizace

Nejnovější články

Bull of the year 2018

Bull of the year 2018

Slavnostní vyhlášení 15. ročníku cen Bull of the year společnosti PREFA Aluminiumprodukte s.r.o. se uskutečnilo v hotelu Vista v turistickém resortu Dolní Morava. Do tradiční soutěže, která je určena klempířským firmám, a které do ní mohou přihlásit své realizace s krytinou PREFA, se přihlásilo 68 firem s celkem 112 objekty.

Autor: Dominika Vykypělová, Josef Mikeš

Čeští studenti představili odvážné návrhy úsporných rodinných domů

Porota 4. ročníku oceňované studentské architektonicko-technické soutěže Český soběstačný dům 2019 vybrala nejlepší návrhy malých rodinných domů, které jsou po většinu roku nezávislé na dodávkách elektrické energie. Do letošního ročníku soutěže se přihlásily desítky studentů z celé České republiky a ze Slovenska s koncepty bydlení, které má maximálně šetřit pitnou vodou a více než polovinu roku pokrývat svou spotřebu vlastní naakumulovanou elektřinou.

REKLAMA