REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

APIS Planá, spol. s r.o.

Základní informace

název:APIS Planá, spol. s r.o.
adresa:Nám. svobody 22 - P.O.Box 6, 348 15 Planá
region:Tachov
www-adresa:www.estav.cz/apis-plana
IČO: 18251048
založení/historie: od r. 1991
počet zaměstnanců: 7
roční obrat: 2,4 mil. Kč
zahraniční kapitál: 60%

Kontakty

Činnost firmy

Architektura, projektování, informační služba; přípravná a projektová dokumentace staveb občanských, bytových, průmyslových a zemědělských

Vzdělávací a informační činnost
Předprojektová příprava Projektová činnost

Nejnovější články

Zdroj: Fotolia.com

České stavebnictví očima developerů: Nízká efektivita úřadů a chybějící zaměstnanci

Dle analýzy českého stavebnictví rostla tato oblast v uplynulém roce o více než 8 procent. Letos odhady hovoří o růstu přesahujícím 3 procenta. Dle developerů ale za těmito čísly stojí především výstavba infrastruktury, počty nových bytů naopak klesají. Důvodem jsou podle nich především průtahy v procesu udělování stavebního povolení i jejich nízký počet. Propad v počtech udělených povolení ostatně potvrzuje i analýza. Firmy si navíc stěžují na nedostatek kvalifikovaných pracovníků.

Vyplatí se zateplení? Stojí to za to?

Vyplatí se zateplení? Stojí to za to?

Určitě jste si někdy položili otázku, kolik že to ušetřím za vytápění, když zateplím dům a kdy se mi náklady na zateplení vrátí. A lze ušetřit i náklady v létě na chlazení?

Jak vybrat paletové regály?

Jak vybrat paletové regály?

Převáží se vaše zboží na paletách? Pak se ve svém skladu neobejdete bez paletových regálů. Jak si vybrat správné regály, podle čeho vybírat a na co si dát pozor, se dočtete v našem článku.

Bull of the year 2018

Bull of the year 2018

Slavnostní vyhlášení 15. ročníku cen Bull of the year společnosti PREFA Aluminiumprodukte s.r.o. se uskutečnilo v hotelu Vista v turistickém resortu Dolní Morava. Do tradiční soutěže, která je určena klempířským firmám, a které do ní mohou přihlásit své realizace s krytinou PREFA, se přihlásilo 68 firem s celkem 112 objekty.

REKLAMA