REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

STAVEBNÍ ELEMENTY a.s. - v konkurzu

Základní informace

název:STAVEBNÍ ELEMENTY a.s. - v konkurzu
adresa:Kodaňská 46, 100 10 Praha 10
region:Praha
telefon:281 911 881-3
www-adresa:www.estav.cz/stavel
IČO: 49240731
DIČ: CZ49240731
založení/historie: od r. 1993
počet zaměstnanců: 40
roční obrat: 237,0 mil. Kč za rok 2004

Kontakty

Generální ředitel:
Ing. Ivan Brumla, tel.: 281 911 881

Jiří Zeman
Vladimír Šulc
Člen představenstva:
Pavel Franta

Činnost firmy

Dodávky všech typů stavebně otvorových prvků (okna, dveře, zárubně, vrata) včetně kompletního servisu na stavbách odběratele; dodávky vlastních značkových dveřních křídel STAVEL; maloprodej kvalitních standardních dřevěných dveřních křídel; velkoobchodní prodej stavebně otvorových prvků (okna, dveře, zárubně, vrata) pro síť partnerských odběratelů; kompletní sortiment silikonových a akrylátových tmelů; export výrobků do zahraničí

Obchodní činnost Velkoobchod Maloobchod Zahraniční obchod Údržba, opravy, servis, revize

Výrobky

  • Dveře vnitřní dřevěné plné i prosklené STAVEL UNI, DEKOR, EXKLUZIV

Nejnovější články

Zdroj: Fotolia.com

České stavebnictví očima developerů: Nízká efektivita úřadů a chybějící zaměstnanci

Dle analýzy českého stavebnictví rostla tato oblast v uplynulém roce o více než 8 procent. Letos odhady hovoří o růstu přesahujícím 3 procenta. Dle developerů ale za těmito čísly stojí především výstavba infrastruktury, počty nových bytů naopak klesají. Důvodem jsou podle nich především průtahy v procesu udělování stavebního povolení i jejich nízký počet. Propad v počtech udělených povolení ostatně potvrzuje i analýza. Firmy si navíc stěžují na nedostatek kvalifikovaných pracovníků.

Vyplatí se zateplení? Stojí to za to?

Vyplatí se zateplení? Stojí to za to?

Určitě jste si někdy položili otázku, kolik že to ušetřím za vytápění, když zateplím dům a kdy se mi náklady na zateplení vrátí. A lze ušetřit i náklady v létě na chlazení?

Jak vybrat paletové regály?

Jak vybrat paletové regály?

Převáží se vaše zboží na paletách? Pak se ve svém skladu neobejdete bez paletových regálů. Jak si vybrat správné regály, podle čeho vybírat a na co si dát pozor, se dočtete v našem článku.

Bull of the year 2018

Bull of the year 2018

Slavnostní vyhlášení 15. ročníku cen Bull of the year společnosti PREFA Aluminiumprodukte s.r.o. se uskutečnilo v hotelu Vista v turistickém resortu Dolní Morava. Do tradiční soutěže, která je určena klempířským firmám, a které do ní mohou přihlásit své realizace s krytinou PREFA, se přihlásilo 68 firem s celkem 112 objekty.

REKLAMA