Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

STAVEBNINY RADA, spol. s r.o.

Základní informace

název:STAVEBNINY RADA, spol. s r.o.
adresa:Myslotínská 1951, 393 01 Pelhřimov
region:Pelhřimov
telefon:565 323 028, 565 323 203
www-adresa:www.estav.cz/stavebniny-rada
IČO: 42371716
založení/historie: od r. 1992
počet zaměstnanců: 5
roční obrat: 60,0 mil. Kč

Kontakty


Pan Bříza, tel.: 565 332 155
Ředitel:
Ing. Miroslav Papež

Činnost firmy

Velkoobchodní a maloobchodní prodej: Rakovnické keramické závody, Jihočeská keramika, Cembrit, Cementárny a vápenky Mokrá, Cement Hranice, KM Beta Bzenec, Later Chrudim, Cihelna Dolní Bukovsko, Cihelna Hevlín

Velkoobchod Maloobchod

Nejnovější články

Byt, kde vládne šedá! Vítejte v Batmanově jeskyni

Byt, kde vládne šedá! Vítejte v Batmanově jeskyni

Někteří lidé vnímají dospělost jako poměrně fádní fázi života, a tak se raději přidržují hravého dětství. Majiteli moskevského bytu dočista vyhovoval svět superhrdinů. Jenže kam má po stěhování do nového apartmánu uložit své sesbírané klenoty? To už je práce pro architekta s citem pro praktický design.

Zdroj: Fotolia.com

Nový stavební zákon má urychlit stavební proces. Developeři jsou přesto skeptičtí

Obrovské průtahy, které často trvají i více než třičtvrtě roku. To byl hlavní problém a zároveň argument stavebních a developerských firem, který směřovaly na úřad vlády. Nový stavební zákon, jenž si Babišova vláda dala do svého programu jako jeden z hlavních cílů, má stavební proces výrazně urychlit. Jaké změny nový zákon přinese?

Zdroj: AdobeStock-Roman Milert

Vnitřní kanalizace: druhy a charakteristika potrubí

Kanalizace – neviditelná, v ideálním případě i neslyšitelná. Systém vnitřní kanalizace je soustava několika potrubí, každé má své požadavky na průměr tvarovky i na její materiál či sklon. Abychom si ve stavařině rozuměli, je potřeba mluvit stejným jazykem. Víte co je připojovací potrubí, svodné potrubí a k čemu je v kanalizaci dobré potrubí větrací?

Pasivní slaměný dům v Zářecké Lhotě postavili svépomocí

Pasivní slaměný dům v Zářecké Lhotě postavili svépomocí

Slaměný dům v Zářecké Lhotě u Chocně byl navržen do nové obytné zástavby. Hlavní obytná budova je dvoupodlažní se sedlovou střechou, orientovaná delší stranou k jihu. Směrem k silnici by měla časem vzniknout kolmo na dům hospodářská část s parkováním a sklad. Celkový tvar tak vytvoří uzavřený obytný dvůr. Do dvora směřuje i hlavní obytná místnost s galerií a oknem přes obě podlaží.

REKLAMA
REKLAMA