REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

SOLAR POWER CZ, s.r.o.

Základní informace

název:SOLAR POWER CZ, s.r.o.
adresa:Biskupský dvůr 2095/8, 110 00 Praha 1
region:Praha
telefon:518 321 158, 608 741 635
e-mail:office@solarpower.cz
internet:www.solarpower.cz
www-adresa:www.estav.cz/solar-power-cz
IČO: 26902052
DIČ: CZ26902052

Kontakty

Jednatel:
Veronika Míčková

Mgr. René Falta, tel.: 518 321 158, 608 772 998

Činnost firmy

Prodej: solární systémy pro ohřev vody, bazénů a pro vytápění; solární techniky, rekuperátory k větrání; bezplatné vyřízení státní dotace na solární systémy; akreditovaná firma (odborný dodavatel) dotačního programu Zelená úsporám

Obchodní činnost Montážní činnost

Nejnovější články

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se prestižní přehlídkou světového designu London Design Festival (LDF), který se v letošním roce uskutečnil od 14. do 22. září po celém Londýně v rámci specializovaných výstav, přednášek a workshopů. V rámci našeho stavebního portálu se podíváme především na krásu dřeva v kolekci nazvané Leaving a Legacy.

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Pro připojení každého umyvadla či WC a dalších zařizovacích předmětů je nutné připojovací potrubí. To začíná u zápachové uzávěrky a končí napojením na odpadní potrubí. Může být v provedení větrané nebo nevětrané, častější je nevětrané. Hlavním úkolem připojovacího potrubí je zajištění dostatečného odtoku odpadních vod ze zařizovacích předmětů bez odsávání zápachových uzávěrek a zpětného zatékání.

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Ke zdění s novou silikátovo-disperzní maltou Heluz SIDI stačí balení s hotovou směsí a váleček. Tak jednoduché bude díky revoluční novince, tekuté, předem připravené maltě Heluz SIDI zdění z broušených cihel Heluz

Poptávka po klimatizacích roste

Poptávka po klimatizacích roste

Zájem o klimatizace letos vzrostl o pět procent. Ačkoliv bylo letošní léto v Česku nejteplejší od roku 1961, podle odborníků lze za růstem obliby hledat zejména větší touhu po komfortu u samotných uživatelů.

REKLAMA