Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

m-tec CZ, s.r.o.

Základní informace

název:m-tec CZ, s.r.o.
adresa:třída 3. května 1273, 763 02 Zlín – Malenovice
region:Zlín
internet:www.m-tec.cz
IČO: 49618318
DIČ: CZ49618318
založení/historie: od r. 1993
certifikát jakosti: Politika kvality, Environmentální politika, Certifikát EN ISO 9001:2008, Certifikát EN ISO 14001:2005, Certifikát EN ISO 3834-2, TÜV Industrie service GmbH TÜV SÜD Gruppe, SLV München GSImbH, Technická inšpekcia v Slovenskej republike, Institut technické inspekce Praha, CZ; TÜV Süddeutschland benannte Stelle 0036, Technická inspekce – Strojírenský zkušební ústav VO202; TÜV SÜD SZA Österreich; ES Certifikát systému řízení výroby, EN 1090-2
dříve/fúze: SILOSYSTEM, spol. s r.o.

Činnost firmy

Profesionální řešení na míru: Návrh, výroba a dodávka kompletních technologických linek a celků pro výrobu a logistiku různých sypkých materiálů. Výroba transportních, stacionárních sil, násypek, nádrží, zásobníků, dopravních a dávkovacích systémů (šnekové,pásové, korečkové a terčíkové dopravníky),vážících a expedičních systémů.

Obchodní činnost

Nejnovější články

Zdroj: Daikin

Ušetřete výdaje za vytápění a ohřev vody. S novou klimatizací Daikin Multi+

Nová klimatizace Multi+ pro chlazení, vytápění i ohřev vody vám ušetří až 40 % výdajů za plyn, nebo 75 % nákladů na elektřinu. Multisplitová klimatizace je vlastně tepelné čerpadlo vzduch-vzduch. Na její pořízení tak můžete získat státní dotaci z programu NZÚ, pokud ji využijete jako hlavní zdroj vytápění místo nevyhovujícího kotle nebo elektrického vytápění.

Zdroj: LAUFEN CZ

Koupelnám vládnou barvy: Největší letošní trend se přenese i do dalších let

Bílá koupelnová keramika nebo chromované baterie patří k osvědčené klasice interiérového vybavení, zdaleka už ale nejsou hlavní volbou. S inovativními technologiemi přišla celá řada novinek a koupelnovému designu nyní vládnou rozmanité barvy, které umožňují kreativnější kombinace a osobitější vyjádření. Jaké novinky letošní rok přinese a které přetrvají i do dalších let?

Zdroj: Fotolia.com - kzenon

Jak ušetřit za vytápění v bytovém domě? Otáčením termostatických hlavic si moc nepomůžete. Odborník poradí

Ušetřit peníze a ušetřit energii za vytápění jsou v bytovém domě dvě různé věci. Jednotlivé byty se teplotně ovlivňují a jejich obyvatelé zároveň nemohou nijak ovládat zdroj tepla. Jediná regulace, k níž mají přístup, je termostatická hlavice. Jak tedy ušetřit za vytápění v bytovém domě? Zeptali jsme se Jana Blažíčka, autora blogu Peklo.net.

Zdroj: Floor Special Services

Jak zajistit trvanlivý, omyvatelný a odolný povrch betonové podlahy?

Lité podlahy vypadají po své realizaci velice luxusně, architekti je mají rádi, jsou beze spár, mají jednolitý barevný povrch. Ale zanedlouho mohou více exponovaná místa začít tmavnout, špinit se bez možnosti dočištění, barevné nátěry se mohou odlupovat, což na jednolitém povrchu není žádané. Co s tím? Řešením je impregnace podlah materiálem OBTEGO.

REKLAMA