REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

METROPROJEKT Praha, a.s.

Základní informace

název:METROPROJEKT Praha, a.s.
adresa:nám. I. P. Pavlova 2/1786, 128 00 Praha 2
region:Praha
telefon:296 154 105
e-mail:metroprojekt@metroprojekt.cz
internet:www.metroprojekt.cz
www-adresa:www.estav.cz/metroprojekt
IČO: 45271895
DIČ: CZ45271895
založení/historie: od r. 1971
počet zaměstnanců: 183
certifikát jakosti: ČSN EN ISO 9001, 14001, 18001
roční obrat: 418,2 mil. Kč za rok 2008

Kontakty

Generální ředitel:
Ing. David Krása, tel.: 296 154 104
Ekonomický ředitel:
Ing. Vladimír Seidl, tel.: 296 154 120

Činnost firmy

Projektová a inženýrská činnost se specializací staveb dopravních, podzemních, občanských, průmyslových, ekologických, inženýrských, bytových; poradenská činnost v oblasti stavebnictví

Stavební cechy, svazy, komory, sdružení, asociace Konzultační a poradenská činnost Projektová činnost Inženýrská činnost

Nejnovější články

Byt ovládla šedá! Vítejte v Batmanově jeskyni

Byt ovládla šedá! Vítejte v Batmanově jeskyni

Někteří lidé vnímají dospělost jako poměrně fádní fázi života, a tak se raději přidržují hravého dětství. Majiteli moskevského bytu dočista vyhovoval svět superhrdinů. Jenže kam má po stěhování do nového apartmánu uložit své sesbírané klenoty? To už je práce pro architekta s citem pro praktický design.

Zdroj: Fotolia.com

Nový stavební zákon má urychlit stavební proces. Developeři jsou přesto skeptičtí

Obrovské průtahy, které často trvají i více než třičtvrtě roku. To byl hlavní problém a zároveň argument stavebních a developerských firem, který směřovaly na úřad vlády. Nový stavební zákon, jenž si Babišova vláda dala do svého programu jako jeden z hlavních cílů, má stavební proces výrazně urychlit. Jaké změny nový zákon přinese?

Zdroj: AdobeStock-Roman Milert

Vnitřní kanalizace: druhy a charakteristika potrubí

Kanalizace – neviditelná, v ideálním případě i neslyšitelná. Systém vnitřní kanalizace je soustava několika potrubí, každé má své požadavky na průměr tvarovky i na její materiál či sklon. Abychom si ve stavařině rozuměli, je potřeba mluvit stejným jazykem. Víte co je připojovací potrubí, svodné potrubí a k čemu je v kanalizaci dobré potrubí větrací?

Pasivní slaměný dům v Zářecké Lhotě postavili svépomocí

Pasivní slaměný dům v Zářecké Lhotě postavili svépomocí

Slaměný dům v Zářecké Lhotě u Chocně byl navržen do nové obytné zástavby. Hlavní obytná budova je dvoupodlažní se sedlovou střechou, orientovaná delší stranou k jihu. Směrem k silnici by měla časem vzniknout kolmo na dům hospodářská část s parkováním a sklad. Celkový tvar tak vytvoří uzavřený obytný dvůr. Do dvora směřuje i hlavní obytná místnost s galerií a oknem přes obě podlaží.

REKLAMA