REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Menhir & Dolmen a.s.

Základní informace

název:Menhir & Dolmen a.s.
adresa:Pobřežní 4, 412 01 Litoměřice
region:Litoměřice
internet:www.menhir-dolmen.com
IČO: 25011405
DIČ: CZ25011405
založení/historie: od r. 1996
počet zaměstnanců: 25

Činnost firmy

Truhlářství - zakázková výroba nábytku (kuchyně, kancelářský nábytek, bytový nábytek); výroba eurooken a dveří, velkoplošné dýhování, olepování hran ABS; služby architekta; velkoobchod a maloobchod truhlářskými materiály a materiály pro stavební firmy (Dřevomax-lamino, MDF, řezivo, barvy, laky, kování atd.); kamenictví - výroba a montáž veškerého kamenického sortimentu, obklady a dlažby z přírodních (žula, mramor, pískovec) i umělých materiálů (teraco, umělý mramor), lité teracové podlahy, kuchyňské linky apod.

Velkoobchod Maloobchod Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty Zakázková výroba Montážní činnost Stavební činnost - HSV Stavební činnost - PSV

Nejnovější články

Zdroj: TERRA FLORIDA

Přírodní prvky a zeleň v moderní architektuře mají stále větší význam. Zeptali jsme se krajinářských architektů

O významu krajinářské architektury a designu nelze pochybovat. Dlouhá léta podceňovaná disciplína prochází znovuzrozením. Krajinářská architektura je součástí takřka každé větší stavby, součástí širších týmů jsou nejenom samotní architekti a urbanisté, ale často i botanici, případně i další přidružené profese dle charakteru objektu. Hovoříme o biofilní architektuře a designu.

REKLAMA