REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

MEIBES s.r.o.

Základní informace

název:MEIBES s.r.o.
adresa:Bohnická 5/28, 181 00 Praha 8
region:Praha
telefon:284 001 081, 284 001 085
e-mail:info@meibes.cz
internet:www.meibes.cz
www-adresa:www.estav.cz/meibes
IČO: 48534706
DIČ: CZ48534706
založení/historie: od r. 1993

Kontakty


Ing. Pavel Nonner
Ředitel:
Ing. Zdeněk Kratochvíl
Vedoucí odbytu:
Jan Hromada

Činnost firmy

Prodej komponentů a systémů pro vytápění; bytové stanice; energeticky úsporné solární systémy; čerpadlové skupiny; stavebnicové systémy pro kotelny; čerpadlové sestavy pro solární systémy a tepelná čerpadla; pancéřované tlakové hadice vyráběné na míru; vlnité trubky z ušlechtilé oceli; pojistné a směšovací ventily; armatury; vodovodní a sanitární ventily; termostatické ventily a mechanické měřiče; ocelové kulové kohouty; zásobníky; patrové rozdělovače, skříně a revizní rámečky

Obchodní činnost

Výrobky

  • Stanice výměníková bytová LOGOTHERM 44 kW, 55 kW

Nejnovější články

Využijte dotační program Dešťovka. Stále probíhá příjem žádostí

Využijte dotační program Dešťovka. Stále probíhá příjem žádostí

Dešťovka je dotační program ministerstva životního prostředí (MŽP), díky kterému lze získat příspěvek na lepší hospodaření s vodou. Druhá dotační výzva byla zveřejněna 7. srpna 2017 s alokací 340 milionů korun. Začátkem dubna letošního roku byly dosud přijaty čtyři tisíce žádostí za 185 milionů korun. Stále je tedy možnost získat až 50% příspěvek.

Zdroj: Archiv OHP

Festival Open House Praha 2019: Otevřenými budovami prošlo více než 76 tisíc návštěv

Tradiční víkendový svátek všech milovníků architektury, festival Open House Praha, přilákal o víkendu 18. a 19. května 2019 do otevřených budov v letošním roce přes 76 000 návštěv, což je o 40 procent více než v loňském roce. Světoznámý festival, který otevírá již pátým rokem běžně nepřístupné budovy a prostory, ukázal celkem 80 architektonicky zajímavých objektů na území 10 městských částí Prahy.

Hotel International v pražských Dejvicích ukázal své kvality

Hotel International v pražských Dejvicích ukázal své kvality

Festival Open House Praha již popáté otevřel o víkendu 18. a 19. května svým návštěvníkům na 80 běžně nepřístupných staveb a prostorů a byl tak jedinečnou příležitostí pro zájemce o architekturu poznat mnohdy známé budovy i z jiného pohledu, než je vídáme za běžného dne. Jedním z domů, který se návštěvníkům otevřel, dokonce se dostal i do oficiálního vizuálu letošního ročníku festivalu, byl legendární hotel International v pražských Dejvicích.

REKLAMA