REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

IZOTEC s.r.o.

Základní informace

název:IZOTEC s.r.o.
adresa:Turnovského 2, 100 00 Praha 10
region:Praha
telefon:608 270 014, 274 781 514
e-mail:izotec@izotec.cz
internet:www.izotec.cz
www-adresa:www.estav.cz/izotec
IČO: 49245121
DIČ: CZ49245121
založení/historie: od r. 1993
počet zaměstnanců: 13
roční obrat: 15,0 mil. Kč za rok 2003

Kontakty

Činnost firmy

Provádění střešních a obvodových plášťů a jejich oprav: hydroizolace plochých střech, teras a balkonů, zateplování plochých střech, zelené střechy, izolace spodních staveb, zateplování fasád, výměna oken (plastová i dřevěná), hromosvody; pokrývačské práce, klempířské práce. Akreditovaná firma (odborný dodavatel) dotačního programu Zelená úsporám.

Stavební cechy, svazy, komory, sdružení, asociace Montážní činnost Stavební činnost Stavební činnost - PSV Rekonstrukce, modernizace

Nejnovější články

Vyplatí se zateplení? Stojí to za to?

Vyplatí se zateplení? Stojí to za to?

Určitě jste si někdy položili otázku, kolik že to ušetřím za vytápění, když zateplím dům a kdy se mi náklady na zateplení vrátí. A lze ušetřit i náklady v létě na chlazení?

Jak vybrat paletové regály?

Jak vybrat paletové regály?

Převáží se vaše zboží na paletách? Pak se ve svém skladu neobejdete bez paletových regálů. Jak si vybrat správné regály, podle čeho vybírat a na co si dát pozor, se dočtete v našem článku.

Bull of the year 2018

Bull of the year 2018

Slavnostní vyhlášení 15. ročníku cen Bull of the year společnosti PREFA Aluminiumprodukte s.r.o. se uskutečnilo v hotelu Vista v turistickém resortu Dolní Morava. Do tradiční soutěže, která je určena klempířským firmám, a které do ní mohou přihlásit své realizace s krytinou PREFA, se přihlásilo 68 firem s celkem 112 objekty.

REKLAMA