REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

Hlusička, Ing. Josef Hlusička - Stavební práce

Základní informace

název:Hlusička, Ing. Josef Hlusička - Stavební práce
adresa:Loutkářská 1/1021, 169 00 Praha 6
region:Praha
telefon:220 511 350
www-adresa:www.estav.cz/hlusicka
IČO: 13147897
založení/historie: od r. 1989
roční obrat: 1 000,0 tis. Kč

Kontakty

Činnost firmy

Stavební práce - injektáže vlhkého zdiva, stříkané omítky, povrchové úpravy staveb, zprostředkování dalších stavebních prací

Stavební činnost Údržba, opravy, servis, revize Zprostředkovatelská činnost

Nejnovější články

Je to vizualizace nebo není? To často pozná jen cvičené oko odborníka. Někdy i ten má pochybnosti.  Zdroj: AdobeStock -  4th-life-photography

Realistické vizualizace v praxi interiérového designéra. Slouží nebo škodí?

Současný klient architekta, designéra, návrháře, ty interiérové nevyjímaje, je každodenně masírován médii a společností k tomu, považovat za jedinou, moderní, vědeckou a všeobjímající metodu ku zdárnému návrhu interiéru počítačovou vizualizaci. Na ní se ukáže, jak je architekt, designér či návrhář šikovný, jak dokáže pracovat s moderními technologiemi, a hlavně – už v počátcích realizace interiéru (tedy při projektu, nejlépe již v počátcích projektu), si i laik, rozumějte investor, udělá dokonalý obrázek o tom, jak bude celá koncepce, potažmo dispoziční i výtvarný záměr působit a fungovat.

Foto: Nicholas Watt

Nové sídlo neuvidíte, ale poskytuje výhled na pobřeží

Australský architekt Luigi Rosselli přišel s návrhem projektu, který zasadil do historického kontextu vývoje místní architektury. Luxusní rezidence je průnikem moderního designu za hranici konvencí, a přitom respektující zásady udržitelnosti konstrukce.

Zdroj: LOXIA

Školka v Praze je navržená jako pasivní dům. Děti se budou starat o záhony se zeleninou i o zvířata

Praha 12 bude mít za dva roky novou hospodárnou školku. MŠ Mydlinky jsou unikátní nejen svým nakládáním s energiemi a technickým řešením, ale celým konceptem udržitelného hospodářství. Školka bude ve standardu pasivního domu. Na pozemku zůstanou zachovány vzrostlé stromy a děti tu budou mít vlastní ekokoutek kde budou pěstovat zeleninu a chovat zvířata.

REKLAMA