REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

EUROBYT CB s.r.o.

Základní informace

název:EUROBYT CB s.r.o.
adresa:U Zlaté stoky 554, 370 01 České Budějovice
region:České Budějovice
internet:www.eurobyt-cb.cz
IČO: 26035537
DIČ: CZ26035537
založení/historie: od r. 1995
dříve/fúze: Kavalírová - EURO BYT

Činnost firmy

Garážová a stínicí technika: vrata TRIDO privátní, průmyslová, skládací, posuvná; EVO dvoukřídlá, rolovací (roletová); automatické dveře - montáž, servis, údržba; výroba: vjezdové brány křídlové, posuvné, samonosné; montáž: předokenní rolety, venkovní žaluzie, výsuvné markýzy, automatické závory, lamelové clony; internetový prodej komponentů (kování) pro brány, stropních pohonů Sommer, Somfy, bránových motorů NICE, GSM modulů

Obchodní činnost Velkoobchod Montážní činnost

Výrobky

  • Markýza výsuvná
  • Roleta venkovní lamelová
  • Vrata garážová a průmyslová rolovací
  • Vrata garážová a průmyslová sekční
  • Vrata garážová křídlová TRIDO
  • Vrata sekční TRIDO
  • Žaluzie předokenní

Nejnovější články

Zdroj: MFL PHOTO / Matthieu Fiol

Moderní ekologický dům: Energeticky úsporný, přizpůsobitelný, z netoxických materiálů a regionálních zdrojů

Pohled na to, jak vypadá budoucnost udržitelných staveb a ekologického stavitelství, se může lišit. Na tom, že architekti z francouzského ateliéru Quinze to ale vzali za správný konec, bude panovat široká shoda. Jejich moderní rodinný dům, vystavěný v Mereville, je totiž přehlídkou všech elementárních principů eko-staveb.

Zdroj: HELUZ

Za hlasování v soutěži HELUZ Dům roku můžete vyhrát bednu sektu

Ohodnoťte modely z perníku i dýně Kreativita soutěžících ohromila, podívejte se na 10 nejlepších videí s budoucími domy z cihel HELUZ a ohodnoťte i nejhezčí již postavený dům. Soutěž HELUZ Dům roku 2021 jde do finále a vy můžete svými hlasy rozhodnout o tom, který nejpůsobivější hotový dům z cihel HELUZ vyhraje kategorii Postavili jsme dům z cihel HELUZ a kdo vyhraje stavební materiál na svůj budoucí domov v  kategorii Náš budoucí dům z cihel HELUZ. Hlasující postoupí do slosování o bednu prémiového sektu.

Dveře UNICO 11, povrch SOLO MATRIX - MONZA, sklo SATINATO. Zdroj foto - SOLODOOR a.s.

Jaké jsou trendy v designu dveří? Harmonie, elegance a čisté linie

Kdo si někdy vybavoval interiér, jistě potvrdí, že nejde o jednoduchou záležitost. Obzvláště tehdy, když se začíná opravdu „od podlahy“. Zařizování vnitřních prostor bývá náročné i v případě, že cílem je minimalistický vzhled. Důležitým prvkem, který by neměl být nikdy opomíjen, jsou dveře. Nejenže musí být funkční, ale je vhodné si s jejich výběrem pohrát a věnovat mu dostatek času, protože dveře jsou zároveň designovým kouskem, který dokáže interiér pozvednout na vyšší úroveň. Jaké modely patří v současnosti mezi nejoblíbenější a proč?

REKLAMA