REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

ELEKTRIFY

Základní informace

název:ELEKTRIFY
adresa:Lískovec 31, 592 62 Nedvědice
region:Žďár nad Sázavou
telefon:566 566 629
e-mail:elektrify@elektrify.cz
internet:www.elektrify.cz
www-adresa:www.estav.cz/elektrify
IČO: 46226664

Kontakty

Majitel:
Pavel Dvořáček

Činnost firmy

Výroba, montáž, záruční a pozáruční servis garážových a průmyslových vrat sekčních, vrata celodřevěná z eurohranolů se vzorem kazeta, vrata s dřevěnou palubkou s elektrickým pohonem na dálkové ovládání; těsnicí límce, rampové můstky; výroba kompletního oplocení, bran křídlových i posuvných s elektrickým pohonem na dálkové ovládání; elektrické motory LIFT-MASTER

Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty Montážní činnost Údržba, opravy, servis, revize

Výrobky

  • Vrata sekční dřevěná

Nejnovější články

Bull of the year 2018

Bull of the year 2018

Slavnostní vyhlášení 15. ročníku cen Bull of the year společnosti PREFA Aluminiumprodukte s.r.o. se uskutečnilo v hotelu Vista v turistickém resortu Dolní Morava. Do tradiční soutěže, která je určena klempířským firmám, a které do ní mohou přihlásit své realizace s krytinou PREFA, se přihlásilo 68 firem s celkem 112 objekty.

Autor: Dominika Vykypělová, Josef Mikeš

Čeští studenti představili odvážné návrhy úsporných rodinných domů

Porota 4. ročníku oceňované studentské architektonicko-technické soutěže Český soběstačný dům 2019 vybrala nejlepší návrhy malých rodinných domů, které jsou po většinu roku nezávislé na dodávkách elektrické energie. Do letošního ročníku soutěže se přihlásily desítky studentů z celé České republiky a ze Slovenska s koncepty bydlení, které má maximálně šetřit pitnou vodou a více než polovinu roku pokrývat svou spotřebu vlastní naakumulovanou elektřinou.

REKLAMA