REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

de.fakto CZ s.r.o.

Základní informace

název:de.fakto CZ s.r.o.
adresa:Vejvodova 447/3, 110 00 Praha 1
region:Praha
telefon:224 233 815
e-mail:defakto@defakto.cz
internet:www.defakto.cz
www-adresa:www.estav.cz/defakto
IČO: 26446995
DIČ: CZ26446995

Kontakty

Činnost firmy

de.fakto se zabývá architekturou, designem a developmentem; designový ateliér - prodej vlastní kolekce nábytku a osvětlení "de.sign by de.fakto"; prodej nábytku světových designerských značek

Obchodní činnost Studie

Nejnovější články

Dřevostavby se staví stále více

Dřevostavby se staví stále více

Statistiky výstavby domů ukazují v posledních letech každoroční nárůst výstavby. Je tomu tak i v případě dřevostaveb, jejich procento výstavby se však každoročně výrazně zvyšuje. Za rok 2018 překročily již hranici 16 % ve výstavbě rodinných domů. To je hlavním důkazem, že jsou domy ze dřeva stále více oblíbené a pro jejich realizaci se rozhoduje více investorů. Nejsou to ale pouze rodinné domy, s dřevěnou nosnou konstrukcí se staví i penziony či bytové domy.

Zdroj: Fotolia.com - Alexey

Trezory na cennosti – jaké se na ně vztahují normy a co vyžadují pojišťovny?

Domácí trezor, úschovná schránka a podobně jsou nejpoužívanější mechanický zábranný prostředek ochrany vašich cenností, zbraní či dokumentů. Obvykle se jedná se o bezpečnostní úschovný objekt, jehož odolnost proti vloupání odpovídá požadavkům norem a který je v uzamčeném stavu nerozebíratelným způsobem ukotven či pevně zabudován (při hmotností do 150 kg musí).

Řemeslo braň se! Katastrofální přestavba rodinného domu, kde je špatně snad všechno

Řemeslo braň se! Katastrofální přestavba rodinného domu, kde je špatně snad všechno

Před několika lety se rozhodl mladý pár pro přestavbu domu rodičů tak, aby v něm mohly bydlet spokojeně obě rodiny. Klasický dům ze 70. let vybízel k přístavbě a nástavbě, vypadalo to výhodnější, než kupovat nový pozemek a stavět novostavbu. A to jak z hlediska finančního, tak časového. Nechali si tedy vypracovat projekt, začala rekonstrukce a s ní postupně přibývalo velkých problémů.

REKLAMA