REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Venkovním betonovým dlažbám to nejvíce sluší v paprscích babího léta

Venkovní betonové dlažby jsou okrasou a chloubou každé terasy nebo zahrady, v níž tepe život, je klid a domácí pohoda. Ať už chodíte bosi nebo raději v botách, chůze po dlažbě je vždy příjemná. Její povrch neklouže, je příjemný na omak, odolává slunci i dešti. Navíc je i pastvou pro oči. Nabízí tolik příjemně laděných barevných odstínů jako příroda sama…
Zdroj: PRO-DOMA, SE

Pokud nyní sníte o vkusné dlažbě, která s vámi bude celé dny mlčet i mluvit a ke které si vytvoříte emoční pouto a prostřednictvím koštěte, kartáče nebo wapky i ryze osobní vztah, pak jsou skladebné a plošné betonové dlažby DITON pro vás tím jediným, pravým a vhodným partnerem.

DITON sluší všude. Přestaňte pouze snít!

Akční nabídka na produkty DITON platí od 1. do 31. května 2021

Nakupujte z pohodlí PRO-DOMA.

Dlažba Excelent

Nadčasová tryskaná dlažba nabízí vysokou přidanou hodnotu díky speciální ochranné povrchové úpravě BOSS 5. S velkou oblibou se používá na terasy, chodníky či ploty v okolí bazénů.

Dlažba Premiere

Exkluzivní dlažba se zušlechtěným povrchem vzhledově se blížící interiérovým dlažbám.

Dlažba Picanto

Jemně tryskaná struktura povrchu dokonale imituje přírodní kámen. Dlažba je vhodná na pochozí plochy v okolí rodinných domků, bazénů, v zahradách a dalších odpočinkových zónách.

Dlažba Duna

Tato dlažba s jemně zvrásněným povrchem v jediném čtvercovém formátu potěší každého, kdo hledá netradiční a vizuálně okouzlující řešení.

Dlažba Pavé I.

Trendy velkoplošná dlažba tří rozměrů vyniká na rozlehlých dlážděných plochách. Díky svému designu, který snoubí eleganci s funkčností, představuje elegantní řešení pro plochy u domu nebo v zahradě a zaujme na první pohled.

Dlažba Carcassonne

Dlažba nesoucí jméno francouzského opevněného města je ideální volbou pro vydláždění venkovních prostranství staveb prakticky každého stylu. Čtyři osvědčené barevné odstíny doplňují další čtyři nové barvy ALBIA, BAHIA, GRANIA, SABIA.

Inspirujte se novými barvenými odstíny, v nichž vyniknou různé druhy přírodního kamene.
Slaďte odstín dlažby CARCASSONNE a tvarovek MURÁNO, aby vytvořily jeden barevný celek.

Zdicí tvarovky VISO

Designová novinka! Geometricky strohé tvary se zvýrazněnou fazetou na tvarovce vytvářejí zajímavý a plastický povrch plotu. Mnohostranné využití bez potřeby těžké mechanizace při stavbě oplocení, nosných zdí, příček, ale i dělicích, opěrných, okrasných či protihlukových stěn.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Pokládka dlažeb a podlah

In-situ Fabricator

Mobilní stavební jednotka bude lidem pomáhat, ale nenahradí je

Curyšské Laboratoře digitální výroby (spadající pod Národní výzkumné centrum, NCCR) představily svou vizi „stavitele budoucnosti“. Je jím robotická paže In-situ Fabricator, automatizovaná samostatná konstrukční jednotka schopná skládat cihlu po cihle zdi dle přednastaveného zadání.

Vinylová plovoucí podlaha Amtico CLICK: Podklad, pokládka a netradiční aplikace Zdroj: ANVI TRADE s. r. o.

Vinylová podlaha: Podklad, pokládka a netradiční aplikace

Vinyl neboli také PVC je oblíbenou krytinou pro podlahy. Příprava podkladu je pro tuto podlahu zásadní. Ideální je rovný povrch vyhotovený nivelační stěrkou. Vinylové plovoucí podlahy v dílcích lze pokládat i na povrch s drobnými nerovnostmi – to však platí pouze pro tento typ LVT – i přesto je doporučeno vždy a pro…

Zdroj: Fotolia.com - kei u

Přehled dřevin vhodných pro podlahy. Kterou vybrat?

Není dřevo jako dřevo a jeho vlastnosti jsou rozdílné pro různé druhy dřeva a jeho úpravy či modifikace. Například termicky ošetřený jasan se hodí na podlahy i do koupelny, zatímco modřín, díky jeho přirozené životnosti, je používán také v exteriéru např. na terasy nebo fasády.

Zdroj fotek: ANVI Trade s. r. o.

Vinyl – materiál pro podlahoviny. Jak se vyrábí a recykluje?

Vinyl nebo PVC – to jsou dva názvy pro jeden a ten samý materiál, jaký se ve stavebnictví používá pro výrobu podlah do rodinných domů a bytů ale i do silně zatěžovaných prostor například v obchodech. Je vhodná i jako podlaha do koupelny. Vinyl (neboli PVC) lze použít i jako obklad stěn. Z čeho a jak se vyrábí a jak…

© Fotolia.com - Photogalia

Koberec jako podlahová krytina: Typy koberců a vhodnosti použití

Koberec je klasickou podlahovou krytinou do domácností, hotelů i komerčních prostor jako jsou obchody či kanceláře. Není však koberec jako koberec. Ten, který se hodí do vaší ložnice, na který šlápnete asi třikrát denně, není vhodné použít do silně zatěžovaného prostoru obchodu.

REKLAMA