REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Vinylová podlaha, kterou snadno položíte i sami? Objevte click systém

Vinylové podlahy v současnosti patří mezi nejoblíbenější podlahové krytiny. Zásluhu na tom má nejen jejich vzhled, který dokonale imituje přírodní materiály, ale také jejich skvělé vlastnosti. Jaké? Například vysoká odolnost, dlouhá životnost, protiskluzovost nebo snadná údržba. Zámkové vinylové podlahy navíc nabízí snadnou a rychlou pokládku, kterou zvládnete i vy sami.
Vinylová podlaha, kterou snadno položíte i sami? Objevte click systém

Láká vás nabídka zámkových vinylových podlah? Objevte jejich nekonečné možnosti prostřednictvím společnosti Plancher, kde najdete vinyl v mnoha barvách, vzorech a typech. Celou nabídku si můžete prohlédnout zde.

Jak podlahu položit?

Před tím, než začnete podlahu pokládat, je nutné připravit si dokonale čistý a vyrovnaný povrch bez prasklin. Nerovnosti povrchu nesmí být vyšší než ± 2 mm na dva metry délky. Penetraci a nátěry povrchu je nutné provádět alespoň dva dny před samotnou pokládkou. Ve chvíli, kdy budete mít podklad připravený, položte na něj parotěsnou folii s tloušťkou alespoň 0,25 mm.

plancher.cz - vinylova podlaha, kterou snadno polozite i sami. Objevte click systemplancher.cz - vinylova podlaha, kterou snadno polozite i sami. Objevte click system

Pokládka vinylové podlahy se systémem click začíná v levém rohu místnosti směrem doprava a dílce se pokládají tak, aby mezi nimi a stěnou místnosti vznikla dilatační mezera alespoň 1 cm. Dílce se do sebe jen jednoduše nacvaknou a poklepáním kladívkem na přirážecí špalík nebo S-hák se utěsní. Na řezání dílců se používají speciální nože. Na závěr se podlaha doplní o podlahové lišty. Vinylové podlahy včetně příslušenství můžete zakoupit na eshopu společnosti tady.

TIP: Kolekce FatraClick

Unikátní vinylové podlahy FatraClick, které kombinují výhody klasických a vinylových podlah, jsou po právu nazývané jako podlahy nové generace. Vynikají nejen širokým výběrem dekorů a odstínů, ale také snadnou a rychlou pokládkou bez lepení, skvělou zvukovou izolací, povrchem odolným proti bakteriím, garancí 10 let i možností položení podlahy na podlahové topení.

TIP: Kolekce RS-Click

Také vinylové dílce RS-Click značky Fatra se pyšní snadnou a rychlou pokládkou bez lepení. Velké oblibě se těší i díky skvělé zvukové izolaci, antibakteriální povrchové úpravě, zvýšené odolnosti proti ušpinění i běžným chemikáliím. Kolekce RS-Click perfektně imituje dřeviny z celého světa.

Široký výběr vinylových podlah naleznete také na stránkách vinylove.cz.

Mohlo by Vás zajímat: Tipy na vinylové podlahy, které mají jiskru

Plancher s.r.o.

logo
Lovosická 439/42
19000 Praha 9

telefon: 603 279 682
e-mail: kelbich@plancher.cz

web: www.plancher.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Interiér

Průmyslový design posouvá naši ekonomiku. Na podporu českého designu vznikla asociace

Průmyslový design posouvá naši ekonomiku. Na podporu českého designu vznikla asociace

České firmy, které se dlouhodobě věnují oblasti průmyslového designu, založily v polovině minulého roku Asociaci českého průmyslového designu. Měla by navázat na tradici a úspěchy tuzemských firem a dát jim větší prostor i v mezinárodním kontextu. Design učí estetice, zvyšuje úroveň povědomí o vizuální komunikaci a…

Virtuální realita poskytuje nekonečné možnosti, zdroj: Virtuplex.cz

Budoucnost architektury. Virtuální hala umožňuje procházet projekt ve skutečné velikosti

Chcete se po svém vysněném domě projít dříve, než bude postavený? Nemyslíme tím, že si prohlédnete vizualizaci na počítači, skutečně se projdete, nakloníte se z okna, posunete pohovku. Neladí vám barva výmalby k oblíbenému obrazu? Stačí dát pokyn a v mžiku se změní. Možnosti Virtuplexu jsou takřka nekonečné. Redakce…

Zdroj: Mooden

Design koupelen s duchem římských lázní

Očista bývá v mnoha kulturách součástí těla i ducha, přičemž místo rekonvalescence nemusí být pevně určeno. Koupelna může být stejně tak očistnou svatyní, jako běžným místem denní potřeby. Koupelny se dokonce stávají součástí obývacích pokojů, běžněji ložnic.

REKLAMA
REKLAMA