REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Vinylová podlaha, kterou snadno položíte i sami? Objevte click systém

Vinylové podlahy v současnosti patří mezi nejoblíbenější podlahové krytiny. Zásluhu na tom má nejen jejich vzhled, který dokonale imituje přírodní materiály, ale také jejich skvělé vlastnosti. Jaké? Například vysoká odolnost, dlouhá životnost, protiskluzovost nebo snadná údržba. Zámkové vinylové podlahy navíc nabízí snadnou a rychlou pokládku, kterou zvládnete i vy sami.
Vinylová podlaha, kterou snadno položíte i sami? Objevte click systém

Láká vás nabídka zámkových vinylových podlah? Objevte jejich nekonečné možnosti prostřednictvím společnosti Plancher, kde najdete vinyl v mnoha barvách, vzorech a typech. Celou nabídku si můžete prohlédnout zde.

Jak podlahu položit?

Před tím, než začnete podlahu pokládat, je nutné připravit si dokonale čistý a vyrovnaný povrch bez prasklin. Nerovnosti povrchu nesmí být vyšší než ± 2 mm na dva metry délky. Penetraci a nátěry povrchu je nutné provádět alespoň dva dny před samotnou pokládkou. Ve chvíli, kdy budete mít podklad připravený, položte na něj parotěsnou folii s tloušťkou alespoň 0,25 mm.

plancher.cz - vinylova podlaha, kterou snadno polozite i sami. Objevte click systemplancher.cz - vinylova podlaha, kterou snadno polozite i sami. Objevte click system

Pokládka vinylové podlahy se systémem click začíná v levém rohu místnosti směrem doprava a dílce se pokládají tak, aby mezi nimi a stěnou místnosti vznikla dilatační mezera alespoň 1 cm. Dílce se do sebe jen jednoduše nacvaknou a poklepáním kladívkem na přirážecí špalík nebo S-hák se utěsní. Na řezání dílců se používají speciální nože. Na závěr se podlaha doplní o podlahové lišty. Vinylové podlahy včetně příslušenství můžete zakoupit na eshopu společnosti tady.

TIP: Kolekce FatraClick

Unikátní vinylové podlahy FatraClick, které kombinují výhody klasických a vinylových podlah, jsou po právu nazývané jako podlahy nové generace. Vynikají nejen širokým výběrem dekorů a odstínů, ale také snadnou a rychlou pokládkou bez lepení, skvělou zvukovou izolací, povrchem odolným proti bakteriím, garancí 10 let i možností položení podlahy na podlahové topení.

TIP: Kolekce RS-Click

Také vinylové dílce RS-Click značky Fatra se pyšní snadnou a rychlou pokládkou bez lepení. Velké oblibě se těší i díky skvělé zvukové izolaci, antibakteriální povrchové úpravě, zvýšené odolnosti proti ušpinění i běžným chemikáliím. Kolekce RS-Click perfektně imituje dřeviny z celého světa.

Široký výběr vinylových podlah naleznete také na stránkách vinylove.cz.

Mohlo by Vás zajímat: Tipy na vinylové podlahy, které mají jiskru

Plancher s.r.o.

logo
Lovosická 439/42
19000 Praha 9

telefon: 603 279 682
e-mail: kelbich@plancher.cz

web: www.plancher.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Interiér

Zdroj: Fotolia.com

Rekonstrukce bydlení po odchodu dětí

Odchod dětí z domova přináší do života rodičů velkou změnu. Ta se odráží pochopitelně i do jejich bydlení. Odchod dětí však není jen impulsem pro hledání nové funkce bývalého dětského pokoje.

Foto: Pedro Napolitano Prata

Úzkou parcelu dokonale zabydleli. Architekti vymysleli levná řešení

I když nemáte peněz nezbyt, neznamená to, že byste nemohli žít jako v ráji. Interiér, který si dnes ukážeme je velmi alternativní záležitost, která do značné míry naplňuje definici parazitické struktury. U nás by nejspíš podobný stavební počin neprošel, ale ve slunné Brazílii se fantazii meze nekladou.

Foto: Dům umění města Brna, Moravská galerie v Brně

Nadčasové nábytkové domino Františka Vrány

Budete-li se zabývat nábytkovou tvorbou, jistě narazíte na jméno architekta Františka Vrány. Patří k poválečné generaci nábytkářů, kteří se výrazně podíleli na utváření programu pro výrobní sféru a zapsali se nemalou měrou do podoby úspěšného designu let šedesátých a sedmdesátých. Řadu jeho návrhů lze nazvat…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Daikin

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma s čističkou vzduchu v ceně

Čistička vzduchu v hodnotě 24 000 Kč k tepelnému čerpadlu zdarma

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA