REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Podhledy Rigitone nově se zbroušenými a napenetrovanými hranami

Nové hrany desek Rigitone zajišťují snazší a rychlejší montáž. Před samotnou montáží je není potřeba brousit, ani penetrovat. Odbourají se tak nejen veškeré přípravné práce, ale sníží se i náklady.
Podhledy Rigitone nově se zbroušenými a napenetrovanými hranami

Rigitone se zbroušenými a napenetrovanými hranami zařazuje Rigips do prodeje postupně. Původní provedení desky bude na prodejních místech k dispozici do vyprodání zásob.

Velkoformátové desky Rigitone

Desky Rigitone se řadí mezi perforované velkoformátové sádrokartonové desky, které se využívají k vytvoření bezespárého podhledu s vysokou pohltivostí zvuku. Tyto desky lze použít i na stěny, čímž je možno dosáhnout ještě většího zkrácení dozvuku a zároveň zachovat jednotný design prostoru. Jsou vyráběny s kruhovými a čtvercovými otvory uspořádanými do mnoha vzorů – pravidelných, pravidelně přesazených nebo nepravidelných. Rubová strana těchto desek je opatřena akusticky účinnou netkanou textilií černé barvy.

Díky relativně malým hodnotám roztažnosti desek Rigitone v závislosti na změnách okolního prostředí (vlhkost, teplota apod.) jsou podhledy i předstěny tvarově stálé. Perforované akustické desky Rigitone se montují na podkonstrukci z R-CD profilů do plochy bez viditelných spár mezi deskami (technologie tmelené spáry), čímž je docíleno jednotného a architektonicky elegantního vzhledu stropu.

Díky svým vynikajícím zvukově pohltivým vlastnostem jsou vhodné zvláště do prostor, kde se shromažďuje větší počet lidí, jako jsou restaurace, bary, konferenční sály, učebny nebo galerie.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips

logo
Smrčkova 2485/4
180 00 Praha 8 - Libeň

telefon: 220 406 506, 220 406 507, 220 406 508
e-mail: info@rigips.cz

web: www.rigips.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Rigips.cz

Zapojte se do Rekonstrukční výzvy a získejte materiál v hodnotě 150 tis. Kč

Nezáleží na tom, v jakém rozsahu rekonstrukci plánujete, zda předěláváte celý byt či jen jeden pokoj v rodinném domě. Zapojit se může každý. Soutěž trvá do konce dubna 2021 a výherci získají materiál na konstrukce suché výstavby značky Rigips a ISOVER.

REKLAMA