REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Zapojte se do Rekonstrukční výzvy a získejte materiál v hodnotě 150 tis. Kč

Nezáleží na tom, v jakém rozsahu rekonstrukci plánujete, zda předěláváte celý byt či jen jeden pokoj v rodinném domě. Zapojit se může každý. Soutěž trvá do konce dubna 2021 a výherci získají materiál na konstrukce suché výstavby značky Rigips a ISOVER.

Prozraďte nám, proč chce rekonstruovat, co vás k tomu vede a jaká je vaše představa o výsledné podobě proměny. O vítězných projektech rozhodne odborná porota složena ze čtyř zástupců značek Rigips a ISOVER. Ta bude projekty posuzovat z pohledu těchto kritérií: jedinečnost/zajímavé architektonické prvky domu či bytu, rozsah/změna dispozice a v neposlední řadě kvalita popisu důvody, proč chcete rekonstruovat. V případě rovnosti hlasů bude rozhodovat pořadí projektů dle hlasování na internetu.

Své projekty přihlaste na www.rigips.cz/vyzva.

Kromě uvedení kontaktu a základních informací připojte fotku prostoru, který chcete rekonstruovat a ideálně nákres půdorysu před a po rekonstrukci (stačí rukou). Na příslušné webové stránce najdete mimo jiné i kompletní pravidla soutěže a inspiraci  v podobě povedených proměn minulého ročníku.

Co můžete vyhrát?

Pro první tři vybrané projekty je připraven materiál související se suchou výstavbou (sádrokartonové desky, izolace, profily, tmely, šrouby) v hodnotě 150 tis. Kč, 70 tis. Kč, resp. 35 tis. Kč (ceny dle platného základního ceníku vč. DPH) včetně konzultace projektového manažera.

Dalších 20 výherců získá profesionální technické poradenství projektových manažerů obou značek, 5 kg pytel tmelu Rifino Top od Rigipsu a dárkový balíček ISOVER.

Kdy soutěž probíhá?

Soutěž trvá v období 1. 3. 2021 – 30. 4. 2021. Vyhlášení vítězů proběhne nejpozději do 31. 5. 2021 na webových stránkách Rigips a výherci budou informováni e-mailem, který poskytli při registraci.

Soutěž pořádá Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. ve spolupráci s oborným řemeslným portálem NejŘemeslníci.cz.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips

logo
Smrčkova 2485/4
180 00 Praha 8 - Libeň

telefon: 220 406 506, 220 406 507, 220 406 508
e-mail: info@rigips.cz

web: www.rigips.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Podhledy Rigitone nově se zbroušenými a napenetrovanými hranami

Podhledy Rigitone nově se zbroušenými a napenetrovanými hranami

Nové hrany desek Rigitone zajišťují snazší a rychlejší montáž. Před samotnou montáží je není potřeba brousit, ani penetrovat. Odbourají se tak nejen veškeré přípravné práce, ale sníží se i náklady.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Hansgrohe

Soutěžte o atraktivní výhry od hansgrohe!

Atraktivní výhry od hansgrohe!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA