REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

S Knauf Insulation zateplíte dům kvalitně a efektivně

Společnost Knauf Insulation nabízí široké spektrum produktů pro zateplení. Nejen, že jsou výbornými izolanty, které výrazně snižují náklady na vytápění a tlumí hluk, ale také se pyšní odolností vůči vysokým teplotám, mikroorganismům, snadnou manipulovatelností a dlouhou životností.
S Knauf Insulation zateplíte dům kvalitně a efektivně

Lidé se pro zateplení svého domova rozhodují především kvůli tomu, že chtějí ušetřit za energie. Existuje ale i spousta dalších důvodů, proč se jim vyplatí do zateplení investovat, například akustická pohoda v interiéru, snížení nákladů na klimatizaci, prodloužení životnosti konstrukce, odstranění kondenzace vodní páry na stěnách, ochrana životního prostředí. Jen rozhodnout se pro zateplení ale nestačí. Důležitá je také volba izolačního materiálu a následná aplikace.

Knauf Insulation doporučuje zateplovat minerální vatou a to ve skelné nebo kamenné variantě. Kromě toho, že výborně izoluje, je nehořlavá, prodyšná, odolná proti plísním a zvyšuje akustický komfort, má navíc dlouho životnost, a proto tyto vlastnosti časem neztrácí.

Knauf Insulation má ve své nabídce mnoho produktů pro zateplení fasády, šikmé nebo ploché střechy a dalších částí domu. Jedním z nich je foukaná izolace Supafil® Loft. Vyrábí se z recyklovaného skla bez pojiva a příměsí, a i když se nazývá foukaná, jde také o minerální izolaci, která se ovšem aplikuje foukáním. Oceníte na ní například to, že umí perfektně vyplnit dutiny ve stavebních konstrukcích a její aplikace je velmi rychlá. Používá se například v meziprostoru v trámových a povalových stropech, mezerách plochých střech při rekonstrukci, k zaizolování starých hal, vazníkových stropů, na volně loženou plochu shora při komplikovaném přístupu a složitých tvarech, k vyplnění dutin stěn a stropů, do nových i stávajících otevřených půdních prostor.

KNAUF INSULATION, spol. s r.o.

logo
Bucharova 2641/14
158 00 Praha 5

telefon: +420 234 714 011
e-mail: order.cz@knaufinsulation.com

web: www.knaufinsulation.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Předcházejte požárům, správná izolace může zachránit životy

Předcházejte požárům, správná izolace může zachránit životy

Hasiči v létě vyjíždějí k požárům častěji. K příčinám patří hlavně nedbalost, ale i technické problémy jako například vady materiálu či konstrukce. V tomto ohledu mohou lidé některým komplikacím předcházet, stačí při stavbě nebo rekonstrukci nezapomínat na význam nehořlavých stavebních materiálů. Mezi ně patří…

Jak efektivně rekonstruovat chalupu? Provětrávaná fasáda je základ

Jak efektivně rekonstruovat chalupu? Provětrávaná fasáda je základ

Kdo by nesnil o samotě u lesa a to ještě bez ztráty komfortu a hlavně tepla? Řešením je provětrávaná fasáda, která umožní stěnám dýchat. V legendárním filmu Jiřího Menzela se chalupa dědy Komárka zrovna odvlhčovala, neměla kvalitní hydroizolaci. Jak by si s tím dnes poradili odborníci? Snížit vlhkost ve stavbě lze…

Extenzivní řešení zelených střech

Extenzivní řešení zelených střech

Zelené střechy jsou fenomén, toto stavební řešení dávno překročilo hranice odborné veřejnosti, říká v rozhovoru Štěpán Lášek ze společnosti Knauf Insulation a představuje výhody řešení a systém zelených střech obsahující i hydroakumulační a vegetační vrstvu.

Zelená střecha překvapí vzhledem, funkčností i praktičností

Zelená střecha překvapí vzhledem, funkčností i praktičností

Propojení s přírodou v prostředí plném zeleně, kde člověk načerpá dostatek energie po náročném pracovním dni – tak si přestavují manželé obývající dřevostavbu poblíž Prahy své vysněné bydlení. Proto i požadavek na střechu byl jasný – osadit ploché střechy extenzivní nenáročnou zelení.

Starší dům spolehlivě a bezpečně zateplíte pomocí provětrávané fasády

Starší dům spolehlivě a bezpečně zateplíte pomocí provětrávané fasády

Sto let starý dům oplýval běžnými neduhy. Původní izolace proti zemní vlhkosti a vodě se dávno rozpadla a pokud jste chtěli v chladnějších měsících příjemnou teplotu uvnitř, museli jste hodně topit a rovnou stěnu byste těžko hledali. Až desítky centimetrů křivou stěnu zvládne vyrovnat nastavitelný systém provětrávané…