Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

S Knauf Insulation zateplíte dům kvalitně a efektivně

Společnost Knauf Insulation nabízí široké spektrum produktů pro zateplení. Nejen, že jsou výbornými izolanty, které výrazně snižují náklady na vytápění a tlumí hluk, ale také se pyšní odolností vůči vysokým teplotám, mikroorganismům, snadnou manipulovatelností a dlouhou životností.
S Knauf Insulation zateplíte dům kvalitně a efektivně

Lidé se pro zateplení svého domova rozhodují především kvůli tomu, že chtějí ušetřit za energie. Existuje ale i spousta dalších důvodů, proč se jim vyplatí do zateplení investovat, například akustická pohoda v interiéru, snížení nákladů na klimatizaci, prodloužení životnosti konstrukce, odstranění kondenzace vodní páry na stěnách, ochrana životního prostředí. Jen rozhodnout se pro zateplení ale nestačí. Důležitá je také volba izolačního materiálu a následná aplikace.

Knauf Insulation doporučuje zateplovat minerální vatou a to ve skelné nebo kamenné variantě. Kromě toho, že výborně izoluje, je nehořlavá, prodyšná, odolná proti plísním a zvyšuje akustický komfort, má navíc dlouho životnost, a proto tyto vlastnosti časem neztrácí.

Knauf Insulation má ve své nabídce mnoho produktů pro zateplení fasády, šikmé nebo ploché střechy a dalších částí domu. Jedním z nich je foukaná izolace Supafil® Loft. Vyrábí se z recyklovaného skla bez pojiva a příměsí, a i když se nazývá foukaná, jde také o minerální izolaci, která se ovšem aplikuje foukáním. Oceníte na ní například to, že umí perfektně vyplnit dutiny ve stavebních konstrukcích a její aplikace je velmi rychlá. Používá se například v meziprostoru v trámových a povalových stropech, mezerách plochých střech při rekonstrukci, k zaizolování starých hal, vazníkových stropů, na volně loženou plochu shora při komplikovaném přístupu a složitých tvarech, k vyplnění dutin stěn a stropů, do nových i stávajících otevřených půdních prostor.

KNAUF INSULATION, spol. s r.o.

logo
Bucharova 2641/14
158 00 Praha 5

telefon: +420 234 714 011
e-mail: order.cz@knaufinsulation.com

web: www.knaufinsulation.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Jak efektivně rekonstruovat chalupu? Provětrávaná fasáda je základ

Jak efektivně rekonstruovat chalupu? Provětrávaná fasáda je základ

Kdo by nesnil o samotě u lesa a to ještě bez ztráty komfortu a hlavně tepla? Řešením je provětrávaná fasáda, která umožní stěnám dýchat. V legendárním filmu Jiřího Menzela se chalupa dědy Komárka zrovna odvlhčovala, neměla kvalitní hydroizolaci. Jak by si s tím dnes poradili odborníci? Snížit vlhkost ve stavbě lze…

Extenzivní řešení zelených střech

Extenzivní řešení zelených střech

Zelené střechy jsou fenomén, toto stavební řešení dávno překročilo hranice odborné veřejnosti, říká v rozhovoru Štěpán Lášek ze společnosti Knauf Insulation a představuje výhody řešení a systém zelených střech obsahující i hydroakumulační a vegetační vrstvu.

Zelená střecha překvapí vzhledem, funkčností i praktičností

Zelená střecha překvapí vzhledem, funkčností i praktičností

Propojení s přírodou v prostředí plném zeleně, kde člověk načerpá dostatek energie po náročném pracovním dni – tak si přestavují manželé obývající dřevostavbu poblíž Prahy své vysněné bydlení. Proto i požadavek na střechu byl jasný – osadit ploché střechy extenzivní nenáročnou zelení.

Starší dům spolehlivě a bezpečně zateplíte pomocí provětrávané fasády

Starší dům spolehlivě a bezpečně zateplíte pomocí provětrávané fasády

Sto let starý dům oplýval běžnými neduhy. Původní izolace proti zemní vlhkosti a vodě se dávno rozpadla a pokud jste chtěli v chladnějších měsících příjemnou teplotu uvnitř, museli jste hodně topit a rovnou stěnu byste těžko hledali. Až desítky centimetrů křivou stěnu zvládne vyrovnat nastavitelný systém provětrávané…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA