REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

Společnosti Brilon a.s. si pro vás připravila soutěž „Vyhraj tuhle káru“, aneb jeden ze 100 topenářů vyhraje auto za téměř 1 milion korun. Dodávku pro řemeslníky Peugeot Expert s profesionální vestavbou Sortimo. Podmínkou je minimálně 20 nainstalovaných kondenzačních kotlů Intergas za rok.

„K profesionální práci na nejvyšší úrovni patří profesionální dílenskou vestavbou vybavené auto. A proto jsme se na podporu prodejů plynových závěsných kondenzačních kotlů nizozemské značky Intergas rozhodli, že jedna z přibližně 100 topenářských instalačních firem vyhraje příští rok v květnu dodávku pro řemeslníky Peugeot Expert s profesionální vestavbou Sortimo“.

Přesně takto to ředitel společnosti Brilon a. s., Zdeněk Fučík, ve videu natočeného portálem TZB-info na veletrhu Aquatherm 2020 sice neřekl. Jednoznačně však řekl, že za rok je přibližně instalováno okolo 2 000 kotlů Intergas. Když se k tomu přidá podmínka, že do soutěže bude automaticky zařazena každá topenářská firma, která nainstaluje alespoň 20 kotlů značky Intergas, tak je zřejmé, že šance na výhru se pohybuje v neuvěřitelně lákavé výši okolo 1 : 100. A o výhře se bude losovat, nerozhodne celkový počet nainstalovaných kotlů, ale náhoda.

A kdyby tato šance nevyšla, tak pro 9 dalších vylosovaných účastníků, kteří splní podmínku 20 kotlů, bude připravena cena útěchy. Ovšem hovořit o ceně útěchy by bylo nespravedlivé, protože půjde o jeden kotel Intergas zdarma.

„Jó losovačka, to známe. Stejně vylosují svého favorita.“ Tak i na tyto neblahé vzpomínky na minulost společnost Brilon a. s. myslí. „Losovat se bude pouze z těch, kteří se dostaví na losování. Každý si vše ověří a dá si do losování svůj hlasovací lístek,“ říká Zdeněk Fučík. „Když bude mít menší štěstí, tak vyhraje kotel a když bude mít větší štěstí, tak vyhraje auto.“

A proč soutěž? Nestačí obvyklé prodejní benefity? „Chceme tak motivovat ty topenáře, kterým je to v principu jedno, jaký kotel vlastně namontují.“ Tedy zcela jedno to určitě nikomu není, ale pokud lze posílit zájem o kotle Intergas, které jsou primárně určeny pro současné generační výměny zastaralých plynových kotlů za nové kondenzační, posílit informovanost o jejich výhodách, tak je to určitě velice lákavý způsob. A zvláště pro ty firmy, které se pohybují někde okolo 10 až 15 ročně instalovaných kotlů Intergas.

Soutěž již začala a končí symbolicky 8. května 2021, což je státní svátek Dne vítězství.

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Brilon a.s.

logo
Sezemická 6, hala A3
193 00 Praha 9

telefon: +421 226 21 21 21
e-mail: info@brilon.cz

web: www.brilon.cz, www.kondenzacni-kotle.cz, www.thision.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Nástěnný plynový kondenzační kotel pro náročný provoz

Nástěnný plynový kondenzační kotel pro náročný provoz

Plynové kotle patří mezi osvědčené standardy v oblasti bydlení i větších objektů, se kterými se dlouhodobě počítá i v klimato-energetické strategii České republiky. Oblíbenou verzí jsou kotle závěsné, ze kterých se případně skládají i kaskády s většími součtovými výkony a větším poměrným rozsahem regulace výkonu.…

Proč plynový kondenzační kotel Intergas od nás?

Proč plynový kondenzační kotel Intergas od nás?

Projekt Intergas pro nás má od spuštění za sebou více než rok. Zásadní pro přijetí topenářské firmy do projektu je její zájem o instalaci kotlů Intergas. Tedy na základě toho, že si již ověřila, že zákazníci tyto kotle chtějí a že s kotli nemá instalační, záruční a pozáruční problémy.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Hansgrohe

Soutěžte o atraktivní výhry od hansgrohe!

Atraktivní výhry od hansgrohe!

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA