REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Proč plynový kondenzační kotel Intergas od nás?

Projekt Intergas pro nás má od spuštění za sebou více než rok. Zásadní pro přijetí topenářské firmy do projektu je její zájem o instalaci kotlů Intergas. Tedy na základě toho, že si již ověřila, že zákazníci tyto kotle chtějí a že s kotli nemá instalační, záruční a pozáruční problémy.

Zdeněk Fučík, předseda představenstva BRILON a. s.:

V současné době, kdy se konstrukce plynových kondenzačních kotlů nabízených na trhu ustálily na několika variantách, které zohledňují rozložení požadavků zákazníků mezi cenou a technickou úrovní, se stále častější otázkou kladenou zájemcem o nový kotel stává, koho má oslovit, na koho je spolehnutí. Zájemce o kotel hledá profesionála, který mu instalaci zajistí na klíč, u kterého najde rychlou reakci, pokud by vznikl problém. Někteří dodavatelé kotlů si tvoří síť servisních techniků formou vlastních zaměstnanců. Jiní mají nasmlouváno mnohem firem, které splní základní povinnost proškolení. Naše společnost Brilon a.s. preferuje střední cestu. Projektem Intergas pro nás jsme zásadním způsobem zpřísnili požadavky na externí firmy, ale přitom jsme jim ponechali individuální motivaci. Ku prospěchu zákazníků.

Proč kotel Intergas?

Intergas je plynový kondenzační závěsný kotel střední třídy za nižší střední cenu dostupný na českém trhu již několik let. Ve verzi s průtokovým ohřevem vody je konstrukčně nejjednodušší, bez přepínacího ventilu, tedy s nejmenším potenciálem k poruchám.  Průtokové přípravě teplé vody odpovídá standardní nabídka výkonu 24 kW nebo pro větší potřebu 28 kW až 33 kW. I s průtokovým ohřevem vody je aplikovatelný v oblastech s velmi tvrdou pitnou vodou, neboť výměník tvořený hladkou měděnou trubkou se snadno a levně čistí.  Je tak tichý, že mnozí provozovatelé si po instalaci ověřují jeho funkci vizuálně. Tento kotel úspěšně prošel již dvě desítky let trvajícím zátěžovým testem ve stovkách tisíců nájemních bytů v Nizozemsku, kde splňuje požadavky na minimální servisní náklady, tepelný komfort, dostatek teplé vody a vysokou energetickou účinnost.

Primární zaměření kotlů Intergas je na generační obměnu starých atmosférických a turbo nekondenzačních kotlů, kterých jsou v provozu stovky tisíců.

Intergas od nás

Partnery projektu Intergas pro nás si vybíráme. Klademe maximální důraz na striktní dodržování kritérií, a proto z pohledu zákazníků máme nerovnoměrné regionální pokrytí. To však není prvořadé. V regionu, kde není člen týmu Intergas od nás, s velkou pravděpodobností působí jiná firma, která kotle Intergas nabízí. Se stejnými zárukami, jako nabízí i jiné značky. Ovšem bez zvýšených záruk, které poskytuje tým Intergas od nás. Proto je zcela přirozené poslat poptávku někomu z Intergas od nás i do jiného regionu.

Když se hovoří o zvýšené záruce zákazníkům, tak je nutné zmínit neanonymnost zástupců firem. Kdo má dnes odvahu veřejně prezentovat svoji tvář jako součást důkazu osobní zodpovědnosti za doporučení, instalaci a servis kotle? Pro členy Intergas od nás je to povinnost. Lze se podívat například na webovou stránku.

Výhody pro zákazníky

Jednoznačně jde o cenové zvýhodnění zhruba až 10 % oproti základní ceníkové ceně. Pozor na nákup jakéhokoliv kotle přes e-shop, neboť negarantuje nic jiného než možnost vrácení zboží. Partner Intergas od nás garantuje vhodnost kotle pro konkrétní dům, jeho funkci, ručí za svou práci a za termíny instalace i servisu. To je v případě havarijní poruchy výměna kotle do 48 hodin. Vzhledem minimální poruchovosti kotlů Intergas lze lhůtu 48 hodin lze snadno dodržet. Pro běžný servis je lhůta maximálně čtrnáct dnů. Čtrnáct dnů je i doporučená lhůta pro generační výměny, tedy pro většinu případů, na které Intergas od nás směřuje, a to i včetně zpravidla nutného vyvložkování komína.

Intergas od nás nenabízí jen kotel. Nabízí kvalitního a motivovaného topenáře včetně komplexní záruky za celý proces přechodu na kondenzační kotel.

Jak nalézt topenáře Intergas od nás?

Takovou firmu poznáte i z veřejného prostoru podle loga Intergas od nás současně i portrétu odpovědné osoby. Nejjednodušší je si partnera nalézt na internetu www.intergasodnas.cz, podle regionu, podle tváře, podle konkrétní nabídky, co koho zaujme.

Chcete komfort jako s CZT nebo dodavatelem plynu?

Kotle Intergas v rámci projektu Intergas od nás nabízí komfort vytápění a přípravy teplé vody srovnatelný s CZT. Oproti CZT s vyšší možností ovlivnit své náklady. A ve srovnání s CZT, ale i kombinovanými nabídkami dodavatelů zemního plynu včetně kotle, se zřetelnou nákladovou strukturou. A co je zásadní, s velkou motivací členů týmu Intergas od nás řešit případné závady co nejrychleji. Nemůžeme jít cestou: „Když ptáčka lapají, dobře mu zpívají.“, protože každý nespokojený zákazník by nám svou negativní náladou odradil minimálně 10 potenciálních zájemců.

Budete měnit kotel? Zašlete nám nezávaznou poptávku. Ať máte pro své rozhodnutí více podkladů.

Brilon a.s.

logo
Sezemická 6, hala A3
193 00 Praha 9

telefon: +421 226 21 21 21
e-mail: info@brilon.cz

web: www.brilon.cz, www.kondenzacni-kotle.cz, www.thision.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

Společnosti Brilon a.s. si pro vás připravila soutěž „Vyhraj tuhle káru“, aneb jeden ze 100 topenářů vyhraje auto za téměř 1 milion korun. Dodávku pro řemeslníky Peugeot Expert s profesionální vestavbou Sortimo. Podmínkou je minimálně 20 nainstalovaných kondenzačních kotlů Intergas za rok.

Nástěnný plynový kondenzační kotel pro náročný provoz

Nástěnný plynový kondenzační kotel pro náročný provoz

Plynové kotle patří mezi osvědčené standardy v oblasti bydlení i větších objektů, se kterými se dlouhodobě počítá i v klimato-energetické strategii České republiky. Oblíbenou verzí jsou kotle závěsné, ze kterých se případně skládají i kaskády s většími součtovými výkony a větším poměrným rozsahem regulace výkonu.…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

REKLAMA
REKLAMA