REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Radiátory co dvakrát obkrouží Zemi: přes 50 let radiátorů Kermi

V průběhu této doby jich bylo nainstalováno již 75 milionů! Seřazeni vedle sebe by mohli téměř dvakrát obtočit celou zeměkouli. Kermi chce proto tímto poděkovat odborným partnerům, kteří Kermi produkt doporučují a instalují, neboť bez jejich důvěry by nebylo tohoto úspěchu – 75 milionů instalovaných deskových radiátorů - možné dosáhnout!

75 milionů instalovaných deskových radiátorů Kermi – 75 milionů řešení pro inovativní, ekologickou topnou techniku německé kvality

Účinnost & kvalita „Made in Germany“:

Od prvního modelu až po dnešní energeticky úsporné radiátory therm-x2, desková otopná tělesa Kermi se do dnešní doby vyrábí v hlavním sídle v Plattlingu, v Dolním Bavorsku. V průběhu let stanovovala společnost Kermi standardy z hlediska účinnosti, a to již v roce 1981 prvním energeticky úsporným deskovým radiátorem nebo později inovativní technologií x2, založenou na principu sériového průtoku. Zvláště v kombinaci s tepelnými čerpadly jsou deskové radiátory účinným a i nadále ekologickým zdrojem tepla, u něhož je možné v rámci ochrany klimatu využít státní dotaci. 

Velký výběr provedení – spolehlivá & rychlá dodávka:

Díky velkému výběru typů, stavebních velikostí a konfiguračních nastavení nabízí Kermi pro každý stavební požadavek vždy ten správný model jak pro novostavby, tak i rekonstrukce. Všechny deskové radiátory jsou uskladněny v dostatečném množství a lze je tak rychle doručit. Bez ohledu, kde jsou deskové radiátory použity, vysoký standard a certifikace, dlouhá životnost, servis náhradních dílů a dostupnost poprodejního servisu zaručují jejich dlouhodobý a spolehlivý provoz. Kermi navíc nabízí rozšířenou záruku.

Rozsáhlé služby & jednoduchá, bezpečná montáž:

Kromě vysoké kvality klade Kermi také velký význam na servisní služby a technickou podporu. Takto je řemeslníkům, instalatérům a projektantům umožněn přístup k technickým informacím, produktovým údajům a návodům k montáži. Je-li zapotřebí rychlé podpory ke konkrétním technickým dotazům, zákaznický servis Kermi je jim vždy k dispozici.

Praktickým příkladem deskových otopných těles Kermi je therm-x2 Vplus, skutečný „Allrounder“ co se týče možností připojení – středové nebo boční, ventil vpravo nebo vlevo.

Kermi usnadňuje též práci na stavbě prostřednictvím flexibilní možnosti připojení, jako je tomu např. u deskového radiátoru therm-x2 Vplus, a přednastavenými ventily pro hydraulické vyvážení. Kermi výhody, jakou jsou vysoké technické standardy, kompletní sortiment a komplexní služby, známy už po mnoho let, jsou základním kamenem úspěchu Kermi.

KERMI, s.r.o.

logo
Kermi s.r.o.
Dukelská 1427
349 01 Stříbro

telefon: +420 374 611 111
e-mail: info@kermi.cz

web: www.kermi.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Originál je správná volba: Therm-x2 ®  energeticky úsporná otopná tělesa

Originál je správná volba: Therm-x2® energeticky úsporná otopná tělesa

Do dnešní doby stále nedostižná technologie x2 značky Kermi udává již 16 let vysoké měřítko, co se týče energetické úspory a termicky tepelné pohody. Více než 20 miliónů instalovaných deskových otopných těles s technologií x2 potvrzují přidanou hodnotu skrze rozmanitost, kvalitu a design.

Nedostižná technologie X2 značky Kermi

Nedostižná technologie X2 značky Kermi

Nedostižný originál: Energeticky úsporná otopná tělesa THERM-X2 udávají již přes 10 let vysoké měřítko, co se týče energetické úspory a tepelné pohody. Široké spektrum deskových otopných těles, jež je vybaveno touto technologií, je neustále rozšiřováno a přizpůsobeno podmínkám daným v praxi. Aktuálně se tomu tak děje…

Zdroj: Kermi GmbH

Signo. Dvakrát oceněný

Moderní vzhled tepelné pohody dnešní přítomnosti. Se začátkem letošního roku přináší Kermi s.r.o. nový příslib příjemného tepelného moderního tepla díky novému designovému radiátoru Signo. Soudobé radiátory zastupují více jak jednu funkci: jsou zásobníky tepla a bytovým doplňkem zároveň.

Dobrá zpráva pro alergiky

Dobrá zpráva pro alergiky

Lidé trpící alergií či reagující přecitlivěle na různé látky ve svém blízkém okolí trpí kromě pylových měsících také v době topné sezóny, kdy se ohřevem vzduchu víří prach v místnosti a částečky prachu se dostávají tak do dýchacích cest.

Moderní design vytápění koupelny

Moderní design vytápění koupelny

Jako doplnění k podlahovému vytápění nebo jako výkonově silný solitér – koupelně vhodně přizpůsobený designový radiátor je v dnešní době samozřejmostí.

REKLAMA