REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Dobrá zpráva pro alergiky

Lidé trpící alergií či reagující přecitlivěle na různé látky ve svém blízkém okolí trpí kromě pylových měsících také v době topné sezóny, kdy se ohřevem vzduchu víří prach v místnosti a částečky prachu se dostávají tak do dýchacích cest.

Radiátory s vysokým podílem konvekce zaviňují poměrně silné víření vzduchu v místnosti vč. obsaženého prachu a možných alergenů. Pomoci mohou radiátory s malým podílem konvekce a převažujícím výdajem vyzařovaného tepla, které působí přímo na lidské tělo bez pohybu vzduchu a je vnímáno jako mimořádně příjemné.

Kermi se tomuto problému věnuje a prezentuje své hygienické radiátory jako řešení ke snížení nepříznivých vlivů na lidské zdraví. Deskový radiátor Hygiene je zbaven konvekčních plechů a krytu po obvodu mezi otopnými deskami. Díky tomuto opatření se redukuje zvíření vzduchu na minimum, hladké povrchy současně brání prachu v ulpívání na radiátoru a lze je velmi snadno čistit. Kermi hygienické radiátory jsou vyrobeny s inovativní technologií x2. Ta přináší úsporu energie až o 11 %, zkrácení doby ohřevu radiátoru až o 25 % a na rozdíl od konvenčních technologií přináší až o 100 % více příjemného tepla vyzařováním.

Více informací naleznete na www.kermi.cz.

KERMI, s.r.o.

logoDukelská 1427
349 01 Stříbro

telefon: +420 374 611 111
e-mail: info@kermi.cz

web: www.kermi.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Moderní design vytápění koupelny

Moderní design vytápění koupelny

Jako doplnění k podlahovému vytápění nebo jako výkonově silný solitér – koupelně vhodně přizpůsobený designový radiátor je v dnešní době samozřejmostí.

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA