REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Moderní design vytápění koupelny

Jako doplnění k podlahovému vytápění nebo jako výkonově silný solitér – koupelně vhodně přizpůsobený designový radiátor je v dnešní době samozřejmostí.

Kermi, specialista v oblasti topné a sanitární techniky pro prostorové klima a sprchový design, nabízí široký výběr otopných těles, která jsou v perfektním souladu s aktuálními trendy koupelen. Společnost Kermi reaguje se svými designovými radiátory s obzvláště vysokým tepelným výkonem na stále se zvyšující poptávku na větší koupelny.

Široké spektrum stavebních rozměrů radiátorů umožňuje optimální přizpůsobení otopného tělesa na příslušnou tepelnou potřebu. Individuálnímu barevnému uspořádání se meze nekladou – Kermi designové radiátory jsou k dostání ve všech klasických RAL barvách, sanitárních a trendových barvách ediční kolekce Kermi a částečně také v chromu. Všechny modely perfektně splňují prvotní požadavek – zavěšení a sušení ručníků. Kermi designové radiátory jsou také k dostání jako model s přídavným elektrickým vytápěním pro použití v přechodném období nebo pro výhradně elektrický provoz.

Ideos & Icaro – netradiční vzhled topného komfortu

Charakteristicky nezaměnitelný vzhled Kermi designového radiátoru Ideos jsou hvězdicovité prvky, které v různých stavebních výškách a délkách formují obdivuhodnou skulpturu.

Designový radiátor Icaro ztvárňuje kulatá topná trubka ve tvaru meandrového topného hada, do nějž lze jednoduše a pohodlně zavěsit ručníky.

Duett – dvojitá síla pro velké koupelny

Model Duett-D nabízí rychlé rekonstrukční řešení výměny starých DIN radiátorů a to i u starších koupelen – rychle a jednoduše bez jakéhokoli zašpinění a s malým instalačním vynaložením. K dostání je také v provedení pro přídavný elektrický provoz nebo pro výhradně elektrické vytápění.

Pateo a Rubeo – jasný, plochý design ve formátu na výšku

Otopná tělesa Pateo a Rubeo ve vertikálním provedení zkrášlují stěny mezi velkoplošnými okny a dveřmi nebo ve výklencích a prostupují tak silněji do popředí místnosti. Designový radiátor Rubeo vzhledově připomíná designový radiátor Pateo. Rozeznat je lze tak, že Pateo má oproti Rubeo lehce zaoblené boky. Otopná tělesa Pateo a Rubeo tak nabízí výběr mezi úzkým geometrickým nebo lehce zaobleným tvarem.

x-link připojovací sada pro podlahové vytápění

Speciální postavení při vytápění koupelny hraje připojovací sada x-link. Připojovací sada x-link je ideální řešení při renovování a umožňuje kombinovat Kermi designové radiátory spolu s x-net podlahovým vytápění – jednoduše a rychle, zcela bez odděleného topného kruhu.

Více informací naleznete na kermi.

KERMI, s.r.o.

logo
Kermi s.r.o.
Dukelská 1427
349 01 Stříbro

telefon: +420 374 611 111
e-mail: info@kermi.cz

web: www.kermi.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Radiátory co dvakrát obkrouží Zemi: přes 50 let radiátorů Kermi

Radiátory co dvakrát obkrouží Zemi: přes 50 let radiátorů Kermi

V průběhu této doby jich bylo nainstalováno již 75 milionů! Seřazeni vedle sebe by mohli téměř dvakrát obtočit celou zeměkouli. Kermi chce proto tímto poděkovat odborným partnerům, kteří Kermi produkt doporučují a instalují, neboť bez jejich důvěry by nebylo tohoto úspěchu – 75 milionů instalovaných deskových…

Nedostižná technologie X2 značky Kermi

Nedostižná technologie X2 značky Kermi

Nedostižný originál: Energeticky úsporná otopná tělesa THERM-X2 udávají již přes 10 let vysoké měřítko, co se týče energetické úspory a tepelné pohody. Široké spektrum deskových otopných těles, jež je vybaveno touto technologií, je neustále rozšiřováno a přizpůsobeno podmínkám daným v praxi. Aktuálně se tomu tak děje…

Zdroj: Kermi GmbH

Signo. Dvakrát oceněný

Moderní vzhled tepelné pohody dnešní přítomnosti. Se začátkem letošního roku přináší Kermi s.r.o. nový příslib příjemného tepelného moderního tepla díky novému designovému radiátoru Signo. Soudobé radiátory zastupují více jak jednu funkci: jsou zásobníky tepla a bytovým doplňkem zároveň.

Dobrá zpráva pro alergiky

Dobrá zpráva pro alergiky

Lidé trpící alergií či reagující přecitlivěle na různé látky ve svém blízkém okolí trpí kromě pylových měsících také v době topné sezóny, kdy se ohřevem vzduchu víří prach v místnosti a částečky prachu se dostávají tak do dýchacích cest.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Heluz

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Zdroj: SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

REKLAMA
REKLAMA