REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Nový „PREFA portál“ pro každého stavebníka

Stavebník si v několika málo krocích a z pohodlí domova skrze PREFA portál vyžádá nabídku od PREFA řemeslníků z blízkého okolí. Jednoduše vyplní dotazník – údaje o objektu a vybrané krytině.

PREFA Aluminiumprodukte spustila na svých webových stránkách nový portál, který propojuje klempíře a pokrývače se stavebníky v blízkém okolí. Bez zbytečných komplikací tak zprostředkovává konkrétní a aktuální zakázky – snadno a rychle.

„PREFA řemeslníci“ jsou realizační firmy, které jsou proškolené v PREFA Academy, mají s produkty PREFA bohaté zkušenosti a jsou zdarma registrovány na „PREFA portále“, který je dostupný pro stavebníky na webových stránkách. „Řemeslníky podporujeme nejen našimi produkty, školením a kvalitním servisem, ale nyní také skrze PREFA portál on-line službami. Stavebníkům zase chceme zjednodušit cestu k našim produktům,“ upřesňuje prokurista PREFA Aluminiumprodukte s.r.o., Aleš Slivka.

Doposud je registrováno na 80 řemeslníků. Partnerská platforma je výhodná pro všechny strany – stavebník se vyhne zdlouhavému hledání toho správného řemeslníka ve svém regionu, kromě toho obdrží bez dalších dodatečných nákladů srovnávací nabídky. Řemeslník se zase může soustředit na svou práci a nemusí se starat o odbyt a získávání zakázek.

Nová platforma je k dispozici i v sousedním Rakousku a Německu, kde má příznivou odezvu. V České republice byla spuštěna koncem roku 2019.

Podpora místního řemesla & využití digitalizace

„Na místním řemesle nám velmi záleží a touto iniciativou ho aktivně podpoříme,“ zdůrazňuje Aleš Slivka, který by s pomocí platformy chtěl vybudovat činorodou komunitu PREFA řemeslníků. „I v řemesle a průmyslu můžeme využít přednosti digitalizace. Toto je naše první iniciativa tímto směrem,“ zdůrazňuje.

A jak na to?

Stavebník si v několika málo krocích a z pohodlí domova skrze PREFA portál vyžádá nabídku od PREFA řemeslníků z blízkého okolí. Jednoduše vyplní dotazník – údaje o objektu a vybrané krytině.

PREFA zákaznický servis bude stavebníka obratem kontaktovat, aby potvrdil poptávku a objasnil případné nejasnosti.

Prefa nabídková platforma

Následně budou stavebníka kontaktovat až 3 PREFA řemeslníci z blízkého okolí, aby vypracovali cenovou nabídku nejen za materiál, ale i za práci. Tak si stavebník bude moci rychle vytvořit přehled o nákladech za novou budoucí střechu nebo fasádu. Porovnávání nabídek a výběr té nejvhodnější bude již jen na stavebníkovi.

Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

logo
K Zelenči 2883/14
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

telefon: +420 234 496 501
e-mail: office.cz@prefa.com

web: cz.prefa.com

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Nová střecha pro vyhlášenou kavárnu Café Korb vypadá jako zlatá koruna

Nová střecha pro vyhlášenou kavárnu Café Korb vypadá jako zlatá koruna

Budova vyhlášené vídeňské kavárny Café Korb prošla nedávno kompletní rekonstrukcí. Historický objekt stojící na ulici Brandstätte, přímo v centru rakouské metropole, se chlubí nejenom novou fasádou, ale především novou falcovanou střešní krytinou PREFA ve zlaté barvě.

FOTOGRAFIE:	Croce & WIR

Hliníkové fasády mohou mít mnoho tváří

Pestrobarevná mozaika, která navíc v každé roční době a v závislosti na světelných podmínkách mění svoji podobu. S požadavkem investora na co nejmenší zastavěnou plochu, ale přitom s maximem bytů a parkovacích míst měl architekt Sevrin Gjerde nelehkou úlohu. Několikapodlažní stavba totiž v okolní krajině osobitých…

Novostavba rodinného domu v rakouském Dölsachu

Novostavba rodinného domu v rakouském Dölsachu

Východní Tyrolsko uchvátí každého milovníka přírody. Drsné vysokohorské prostředí, ohromující kulisy zasněžených dolomitských štítů, všudypřítomná čistota a přirozenost. Jasně definované hodnoty, které si podmanil německý architekt Jan Werner, a které s láskou promítá do svých neotřelých návrhů. Aktuálním příkladem…

REKLAMA
REKLAMA