Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Beton University: 10. ročník je za námi!

Již 10. rokem jsme se mohli společně setkat na seminářích Beton University, vzdělávacích akcí pod vedením společnosti Českomoravský beton, a.s. Jarní semináře odstartovaly v Českých Budějovicích seminářem Konstrukce a betony pro jejich zhotovení I., který byl orientovaný na různé druhy betonu tak, jak je potřebují investoři, projektanti a zhotovitelé.

V hlavním městě, v Praze, jsme představili nový seminář Architektura v betonu. Ten byl zaměřen na použití pohledových betonů v architektuře. Prezentována byla i filozofie přístupu architekta k jejich použití včetně příkladů úspěšných realizací z České republiky i ze zahraničí. Posluchači si mohli mimo jiné vyslechnout přednášku předního českého architekta a pedagoga prof. Ing. Mgr. akad. arch. Petra Hájka, který získal cenu Architekt roku 2018. Jarní blok jsme uzavřeli návštěvou Ostravy, kde si zájemci mohli vyslechnout přednášky na téma druhy betonu, specifikace betonu, zkoušení betonu či cementy pro masivní konstrukce.

Zahájení podzimních seminářů Beton University proběhlo v Hradci Králové. Dále jsme se vydali do Brna, které se pyšní nejvyšší účastí. Zde přednášející hovořili o realizacích z betonu, BIMTech Tools, ošetřování betonu a architektonických podlahách. Přednášky sklidily úspěch a přednášející byli doprovázeni zaslouženým potleskem. Poslední seminář pak proběhl v Plzni. Celkem se 10. ročníku zúčastnilo přes 700 posluchačů!

Praha Zdroj: Ondřej Hromádko

Již na jaře 2020 odstartuje nový seminář, který představíme během následujících týdnů na betonuniversity.cz. Skupina Českomoravský beton děkuje všem účastníkům seminářů Beton University a těšíme se na viděnou v příštím roce. Doufáme, že se v příštím, již 11. ročníku, sejdeme opět v hojném počtu.

Beton University

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Semináře zaměřené na beton v architektuře

Semináře zaměřené na beton v architektuře

Seminář je zaměřen na použití betonu v architektuře. Prezentována bude filozofie přístupu architekta k jejich použití včetně příkladů úspěšných realizací z České republiky i ze zahraničí.

Zdroj: Fotolia.com

Beton University: Druhé pololetí 10. ročníku vzdělávacích seminářů

Podzimní semináře Beton University jsou za rohem! Již začátkem listopadu proběhne druhé pololetí 10. ročníku vzdělávacích seminářů Beton University, které jsou zařazené do akreditovaného vzdělávacího programu v projektu celoživotního vzdělávání pro členy ČKAIT a ČKA.

Již 10. ročník Beton University odstartoval v Českých Budějovicích

Již 10. ročník Beton University odstartoval v Českých Budějovicích

Semináře Beton University jsou určeny pro širokou odbornou veřejnost a pro všechny, kteří mají zájem dozvědět se nové informace ohledně betonu. Jsou to především architekti, projektanti, stavební dozory, investoři a stavební inženýři. Dveře mají otevřené i pedagogové a studenti.

Beton University: Architektura v betonu, Konstrukce a betony pro jejich zhotovení

Beton University: Architektura v betonu, Konstrukce a betony pro jejich zhotovení

Českomoravský beton pro vás chystá semináře Beton University. Letos se můžete těšit na seminář Konstrukce a betony pro jejich zhotovení I. o různých druzích betonu tak, jak je potřebují investoři, projektanti a zhotovitelé a na seminář Architektura v betonu o použití pohledových betonů v architektuře.

9. ročník semináře Beton University je za námi

9. ročník semináře Beton University je za námi

Již 9. rokem pod vedením společnosti Českomoravský beton, a.s. probíhají semináře Beton University. Jarní semináře odstartovaly v hlavním městě, v Praze, s novým seminářem Konstrukce a betony pro jejich zhotovení I., který byl orientovaný na různé druhy betonu tak, jak je potřebují investoři, projektanti a…

REKLAMA