REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Beton University: Architektura v betonu, Konstrukce a betony pro jejich zhotovení

Českomoravský beton pro vás chystá semináře Beton University. Letos se můžete těšit na seminář Konstrukce a betony pro jejich zhotovení I. o různých druzích betonu tak, jak je potřebují investoři, projektanti a zhotovitelé a na seminář Architektura v betonu o použití pohledových betonů v architektuře.
Beton University: Architektura v betonu, Konstrukce a betony pro jejich zhotovení

Seminář Konstrukce a betony pro jejich zhotovení I. proběhne 28. 2. v Českých Budějovicích a 21. 3. v Ostravě. Premiéru bude mít seminář s názvem Architektura v betonu, jehož obsahem je použití pohledových betonů v architektuře. Tento seminář se uskuteční 14. 3. v Praze.

Vložné je 200 Kč, pro členy ČKAIT, ČKA a ČSSI 100 Kč a pro studenty a pedagogy je vstup zcela zdarma. Registrujte se on-line

Nevíte, co si od semináře slibovat a jak celá akce probíhá?

Podívejte se na náš Youtube kanál nebo navštivte webové stránky betonuniversity.cz. Budeme se na vás těšit

Beton University

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Beton University: 10. ročník je za námi!

Beton University: 10. ročník je za námi!

Již 10. rokem jsme se mohli společně setkat na seminářích Beton University, vzdělávacích akcí pod vedením společnosti Českomoravský beton, a.s. Jarní semináře odstartovaly v Českých Budějovicích seminářem Konstrukce a betony pro jejich zhotovení I., který byl orientovaný na různé druhy betonu tak, jak je potřebují…

Již 10. ročník Beton University odstartoval v Českých Budějovicích

Již 10. ročník Beton University odstartoval v Českých Budějovicích

Semináře Beton University jsou určeny pro širokou odbornou veřejnost a pro všechny, kteří mají zájem dozvědět se nové informace ohledně betonu. Jsou to především architekti, projektanti, stavební dozory, investoři a stavební inženýři. Dveře mají otevřené i pedagogové a studenti.

9. ročník semináře Beton University je za námi

9. ročník semináře Beton University je za námi

Již 9. rokem pod vedením společnosti Českomoravský beton, a.s. probíhají semináře Beton University. Jarní semináře odstartovaly v hlavním městě, v Praze, s novým seminářem Konstrukce a betony pro jejich zhotovení I., který byl orientovaný na různé druhy betonu tak, jak je potřebují investoři, projektanti a…

Potřebujete načerpat nové vědomosti v oblasti betonu?

Potřebujete načerpat nové vědomosti v oblasti betonu?

Přijďte se podívat na jeden z našich seminářů, kde zjistíte vše, co vás zajímá – 1. 11. Brno, 7. 11. Plzeň a 15. 11. Tábor! Více informací zjistíte na našich webových stránkách betonuniversity.cz. Neváhejte a přihlaste se.

Březnové semináře Beton University

Březnové semináře Beton University

Získejte titul na beton! Navštivte semináře o betonu pořádané skupinou Českomoravský beton. Můžete se těšit na nový seminář „Konstrukce a betony pro jejich zhotovení I.“ i na oblíbený seminář „Beton – rizika vad a poruch“. Neváhejte a přihlaste se.