REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Již 10. ročník Beton University odstartoval v Českých Budějovicích

Semináře Beton University jsou určeny pro širokou odbornou veřejnost a pro všechny, kteří mají zájem dozvědět se nové informace ohledně betonu. Jsou to především architekti, projektanti, stavební dozory, investoři a stavební inženýři. Dveře mají otevřené i pedagogové a studenti.

Společnost Českomoravský beton, a.s., člen skupiny HeidelbergCement Group, každoročně pořádá vzdělávací semináře Beton University. Tematicky zaměřené semináře jsou vedeny odborníky a mají za cíl informovat účastníky o novinkách v oblasti betonu a stavebnictví.

Semináře jsou zároveň zařazené do akreditovaného vzdělávacího programu v projektu celoživotního vzdělávání pro členy ČKAIT a ČKA.

V pořadí již 10. ročník Beton University odstartoval v Českých Budějovicích v Clarion Congress Hotelu seminářem Konstrukce a betony pro jejich zhotovení I. Jedná se o první díl seriálu, který je zaměřen na různé druhy betonu tak, jak je potřebují investoři, projektanti a zhotovitelé. V tomto díle semináře budou podrobněji popsány betony pro tenkostěnné a masivní konstrukce. Na semináři zazněly přednášky na téma druhy betonu, specifikace betonu, výroba betonu a legislativa, vlastnosti betonu zkoušené v laboratoři / na konstrukci, betony a cementy pro masivní konstrukce a betony z nabídky skupiny Českomoravský beton. Téma semináře sklidilo u posluchačů značný úspěch. S tímto seminářem jsme taktéž 21. března v Ostravě jarní pololetí uzavřeli.

Pro posluchače jsme v letošním roce připravili i nové téma s názvem Architektura v betonu zaměřující se na použití pohledových betonů v architektuře. Seminář proběhl v pražském hotelu Artemis a účastníci byli seznámeni s novými předpisy a nástroji pro navrhování nejen pohledových betonů. Součástí semináře byly rovněž přednášky na téma provádění a ošetřování betonu včetně příkladů z praxe. Na semináři vystoupil i prof. Ing. Mgr. akad. arch. Petr Hájek, který získal ocenění Architekt roku 2018.

Děkujeme všem posluchačům, kteří na semináře dorazili, a budeme se na vás těšit opět v listopadu, a to v Hradci Králové, Brně a Plzni. Termíny nových seminářů naleznete na stránkách betonuniversity.cz.

Beton University

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Beton University: 10. ročník je za námi!

Beton University: 10. ročník je za námi!

Již 10. rokem jsme se mohli společně setkat na seminářích Beton University, vzdělávacích akcí pod vedením společnosti Českomoravský beton, a.s. Jarní semináře odstartovaly v Českých Budějovicích seminářem Konstrukce a betony pro jejich zhotovení I., který byl orientovaný na různé druhy betonu tak, jak je potřebují…

Beton University: Architektura v betonu, Konstrukce a betony pro jejich zhotovení

Beton University: Architektura v betonu, Konstrukce a betony pro jejich zhotovení

Českomoravský beton pro vás chystá semináře Beton University. Letos se můžete těšit na seminář Konstrukce a betony pro jejich zhotovení I. o různých druzích betonu tak, jak je potřebují investoři, projektanti a zhotovitelé a na seminář Architektura v betonu o použití pohledových betonů v architektuře.

9. ročník semináře Beton University je za námi

9. ročník semináře Beton University je za námi

Již 9. rokem pod vedením společnosti Českomoravský beton, a.s. probíhají semináře Beton University. Jarní semináře odstartovaly v hlavním městě, v Praze, s novým seminářem Konstrukce a betony pro jejich zhotovení I., který byl orientovaný na různé druhy betonu tak, jak je potřebují investoři, projektanti a…