REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Beton University: Druhé pololetí 10. ročníku vzdělávacích seminářů

Podzimní semináře Beton University jsou za rohem! Již začátkem listopadu proběhne druhé pololetí 10. ročníku vzdělávacích seminářů Beton University, které jsou zařazené do akreditovaného vzdělávacího programu v projektu celoživotního vzdělávání pro členy ČKAIT a ČKA.
Zdroj: Fotolia.com

Se seminářem Architektura v betonu zavítáme 14. 11. do Brna. Seminář je zaměřen na použití pohledových betonů v architektuře. Prezentována bude filozofie přístupu architekta k jejich použití včetně příkladů úspěšných realizací z České republiky i ze zahraničí. Posluchači budou seznámeni s novými předpisy a nástroji pro navrhování nejen pohledových betonů. Účastníci semináře se mohou mimo jiné těšit na přednášku předního českého architekta a pedagoga prof. Ing. Mgr. akad. arch. Petra Hájka, který získal cenu Architekt roku 2018.

Dále se uskuteční dva semináře na téma Konstrukce a betony pro jejich zhotovení I., které jsou zaměřené na různé druhy betonu tak, jak je potřebují investoři, projektanti a zhotovitelé. Semináře proběhnou 7. 11.Hradci Králové27. 11.Plzni. Více informací a podrobný program naleznete na stránkách www.betonuniversity.cz, kde probíhá i samotná registrace. Nevíte, co od seminářů očekávat? Podívejte se na náš Youtube kanál.

Beton University

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Beton University: 10. ročník je za námi!

Beton University: 10. ročník je za námi!

Již 10. rokem jsme se mohli společně setkat na seminářích Beton University, vzdělávacích akcí pod vedením společnosti Českomoravský beton, a.s. Jarní semináře odstartovaly v Českých Budějovicích seminářem Konstrukce a betony pro jejich zhotovení I., který byl orientovaný na různé druhy betonu tak, jak je potřebují…