REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Na veletrhu FOR ARCH budou vystaveny novinky od tradičního českého výrobce dveří

Společnost CAG, tradiční český výrobce dveří s dvacetiletou tradicí, Vás zve do svého stánku na veletrh FOR ARCH v Praze, kde budou představeny novinky pro rok 2018.

Společnost CAG, tradiční český výrobce dveří s dvacetiletou tradicí, Vás zve do svého stánku na veletrh FOR ARCH v Praze, kde budou představeny novinky pro rok 2018.

CAG je český výrobce dveří, zárubní a vestavěných skříní, který působí na trhu již od roku 1998. Přijďte s námi oslavit dvacetileté výročí a podívat se, jakým směrem se ubírají moderní trendy. Můžete se těšit na širokou nabídku dveří, zárubní a nábytku na míru i na novinky letošní sezóny. Představen bude nový model interiérových lakovaných dveří Linie, nové dekory i dveřní doplňky.

Interiérové dveře Linie mají různé varianty drážkování v hladké ploše dveřního křídla a jsou lakovány kvalitním akrylátovým lakem. Standardně se dodávají v bílé barvě, ale můžete si vybrat i z ostatních odstínů dle vzorníku RAL bez příplatku.

Nové dekory pro dveře a zárubně mají zajímavou reliéfní strukturu a odolnost laminátu. Jedná se o dub lanýžový se specifickým zabarvením v zemitých tónech a s výraznou kresbou dřeva a jilm šedý, který vyniká zejména moderním odstínem a jemnou kresbou.

Nově zavedeným dekorem je luxusní a originální povrch kartáčované dýhy forte v provedení dub mléčný s žádaným světlým barevným akcentem, který zároveň dává vyniknout přírodní kresbě drásaného dubu.

Výčet novinek je velmi rozsáhlý a zahrnuje také dveře pro skryté zárubně, moderní hrany Alumi a Multiplex nebo nové pojezdy pro posuvné dveře.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči, poraďte se s odborně proškoleným personálem nebo si rovnou nechte zpracovat výhodnou nabídku. Expozici CAG najdete na veletrhu FOR ARCH ve stánku č. 2A01 ve dnech 18. 9. – 22. 9. 2018 v pražských Letňanech.

CAG s.r.o.

logo
Kytín 19
252 10 Mníšek pod Brdy

telefon: 00420 318 599 401
zelená linka: 800 262 929
e-mail: centrala@dverecag.cz

web: www.dverecag.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Interiérům stále kralují bílé dveře

Interiérům stále kralují bílé dveře

Bílá je nejoblíbenější barvou používanou v interiérech a pro mnoho lidí je tak samozřejmá, že ji jako barvu ani nevnímají. Není divu – je naprosto univerzální, působí čistým a vzdušným dojmem, hodí se ke každému stylu a nepodléhá módním výstřelkům. Je proto obzvláště vhodná na dveře, skříně a vestavěný nábytek,…

Posuvné dveře jsou hitem mezi architekty

Posuvné dveře jsou hitem mezi architekty

Dveře jsou nedílnou součástí interiéru a dotváří celkový dojem z prostoru. Prakticky a účelně oddělují jednotlivé místnosti, dodávají pocit soukromí, svým designem podtrhují celkové vyznění interiéru, ale mohou i v případě posuvných dveří kouzlit s místem a přinášet cenné decimetry.

REKLAMA