REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Tradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITAT

Přijďte s námi oslavit dvacetileté výročí a podívat se, jakým směrem se ubírají moderní trendy. Najdete nás na stánku č. 4C13 veletrhu FOR HABITAT konaného ve dnech 22.–25. 3. 2018 v pražských Letňanech.

CAG je český výrobce dveří, zárubní a vestavěných skříní, který působí na trhu již od roku 1998. Můžete se těšit na širokou nabídku dveří, zárubní a nábytku na míru i na novinky letošní sezóny. Představen bude nový model interiérových lakovaných dveří Linie, nové dekory i dveřní doplňky.

Interiérové dveře Linie mají různé varianty drážkování v hladké ploše dveřního křídla a jsou lakovány kvalitním akrylátovým lakem. Standardně se dodávají v bílé barvě, ale můžete si vybrat i z ostatních odstínů dle vzorníku RAL bez příplatku.

Nové dekory pro dveře a zárubně mají zajímavou reliéfní strukturu a odolnost laminátu. Jedná se
o dub lanýžový se specifickým zabarvením v zemitých tónech a s výraznou kresbou dřeva a jilm šedý, který vyniká zejména moderním odstínem a jemnou kresbou.

Nově zavedeným dekorem je luxusní a originální povrch kartáčované dýhy forte v provedení dub mléčný s žádaným světlým barevným akcentem, který zároveň dává vyniknout přírodní kresbě drásaného dubu.

Výčet novinek je velmi rozsáhlý a zahrnuje také dveře pro skryté zárubně, moderní hrany Alumi
a Multiplex nebo nové pojezdy pro posuvné dveře.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči, poraďte se s odborně proškoleným personálem nebo si rovnou nechte zpracovat výhodnou nabídku.

Expozici CAG najdete na veletrhu FOR HABITAT ve stánku č. 4C13 ve dnech 22.–25. 3. 2018 v pražských Letňanech.

CAG s.r.o.

logo
Kytín 19
252 10 Mníšek pod Brdy

telefon: 00420 318 599 401
zelená linka: 800 262 929
e-mail: centrala@dverecag.cz

web: www.dverecag.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat