REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Bezúdržbové terasy Terrace Massive Pro

Terasy Terrace Massive Pro jsou nejen bezúdržbové, ale dokonce odolné vůči mastným skvrnám. Přitom si zachovávají přirozený vzhled dřeva, který zústane svěží po celé roky.

Palubky Terrace Massive Pro jsou potažené tenkou vrstvou polymeru (PVC), která dřevoplast chrání před poškrábáním a skvrnami nejrůznějšího původu. Během grilování už se nemusíte bát, že vám na terasu ukápne olej. Užívejte si slunce plnými doušky bez obav, že vám kapka opalovacího krému udělá na terase skvrnu, kvůli které budete shánět speciální čistič. Povlak z PVC samozřejmě také brání vzniku třísek, hladký povrch bez mezer je ideální pro chůzi naboso.

Technické specifikace materiálu

  • Masivní palubka s tvrdým plastovým povrchem pro vysokou zátěž
  • Snadná údržba, odolnost proti škrábancům a skvrnám díky ochranné vrstvě
  • Dva různé povrchy: strukturovaný (s autentickým vzhledem dřeva) a rýhovaný
  • Šířka 140 mm (užitná šířka 145 mm), výška 20 mm
  • Šířka spár pouhých 4,5 mm
  • Minimální celková konstrukční výška (od 36 mm)
  • I zaoblení se řežou snadno
  • Ukončovací profil není nutný
  • Vysoká odolnost proti uklouznutí: R10 na rýhované straně / R11 na straně se vzhledem dřeva

Terrace Massive Pro, antik hnědá

Jednoduchá montáž

Terasy Terrace Massive Pro se instalují velmi snadno a rychle díky systému skrytých spon. Podkladové profily mohou být buď z materiálu Twinson nebo z hliníku dostupné vždy s odpovídajícím příslušenstvím.

Díky nízké celkové konstrukční výšce pouhých 36 mm (minimum) je systém ideální i pro rekonstrukci balkonů a teras. Systém Terrace Massive Pro však umožňuje konstrukční výšku i 70 mm a víc, která je zase vhodná pro plovoucí samonosné konstrukce, např. na plochých střechách.

Stálé barvy a vzhled tvrdého dřeva

Palubky Terrace Massive Pro nevyblednou – čtyři autentické přírodní odstíny zůstanou svěží po celé roky. Přirozený vzhled podtrhuje i reliéf s letokruhy vyražený z jedné strany palubek a barevný gradient u dřevěných dekorů (dub kouřově šedý a dub antik hnědý).

Bezúdržbová terasa Terrace Massive Pro

Údržba a čištění

Čištění terasy je teď opravdu hračka! Stačí dvakrát ročně opláchnout vodou, případně slabým mýdlovým nebo jarovým roztokem, a jemně přejet smetákem. Vyhněte se abrazivním čisticím prostředkům nebo těm, které obsahují aceton. Vhodné není ani příliš časté čištění, protože by to způsobilo vyleštění záměrně zdrsněného povrchu. Skvrny od kečupu, jídla apod. nenechte na terase zbytečně zapékat. Lepší je odstranit je do 24 hodin – postačí opět smeták a jarová voda.

Deceuninck, spol. s r.o.

logo
Tuřanka 115 - areál Slatina
627 00 Brno - Slatina

telefon: +420 547 427 777
e-mail: info@deceuninck.cz

web: www.deceuninck.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Terasy z materiálu Twinson odolaly působení požáru

Terasy z materiálu Twinson odolaly působení požáru

Kromě designu je právě odolnost proti požáru jedním z hlavních kritérií při návrhu povrchů plochých střech. Terasy z materiálu Twinson odolají sálavému teplu i odletávajícím jiskrám a brání tak šíření požáru.

Jak správně zazimovat terasu z kompozitu?

Jak správně zazimovat terasu z kompozitu?

Konec grilovací sezóny je tady. Jak zazimovat terasu z kompozitu, aby byla stejně krásná i příští rok? Na rozdíl od dřevěných teras, jsou terasy z kompozitních (WPC - Wood Polymer Composites) materiálů na údržbu nenáročné.

Topná sezona začala. Rosí se vám okna?

Topná sezona začala. Rosí se vám okna?

Když pomineme fakt, že pohled na orosená okna příliš nenadchne, nastává otázka, jestli lze kondenzaci považovat jen za „kosmetickou“ vadu, nebo závažný problém. Odpověď je nasnadě, všude tam, kde se dlouhodobě koncentruje vlhkost, hrozí riziko vzniku plísní.

Inoutic radí s výběrem vchodových dveří

Inoutic radí s výběrem vchodových dveří

Při výběru výběru dveří zvažte pečlivě několik následujících hledisek. V době dovolených je velmi důležitá bezpečnost, v průběhu celého roku by se mělo hledět na tepelně či zvukově izolační vlastnosti a v neposlední řadě zde máme samotný vzhled dveří.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA