REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Moderní elektronická domácí vodárna DAB.E.SYBOX

Neomezovali jsme se vylepšováním něčeho, co tady již bylo! Místo toho jsme byli první, kdo dosáhl revoluční inovace v posilování tlaku vodovodního systému.

DAB.E.SYBOX

Díky vývoji patentovaného, vysoce výkonného, účinného, kompaktního a snadno použitelného výrobku jak pro instalatéra, tak pro koncového uživatele. Elektronická domácí vodárna DAB.E.SYBOX změnila způsob, jak lidé používají náš nejdůležitější zdroj, vodu.

DAB.E.SYBOX je chytrý a všestranně použitelný. Vytvoření skupin ze dvou až čtyř čerpadel nebylo nikdy snazší, díky stanici pro rychlé připojení DAB.E.SYTWIN a integrované bezdrátové kartě.

MICRON - tlaková nádoba proti zpětnému rázu

DAB.E.SYTANK

Zásobník o objemu 480 litrů je dodávaný společně s DAB.E.SYDOCK pro rychlou instalaci. Je vhodný pro pitnou vody a je vybaven napouštěcím ventilem z hlavního přívodu vody (v souladu s normou EN 1717), přepadovým systémem typu AG, sací hadicí se spodním ventilem a vypouštěcí hadicí. Tento zásobník je vhodný pro nadzemní instalaci a čtyři otvory v základně usnadňují přichycení k zemi. Je vybaven přímým vypouštěním pod zásobník. Také údržba systému je velmi snadná díky praktickému kontrolnímu víku. Jedná se o modulární systém se schopností instalovat přídavné zásobníky na třech stranách (z boku a dozadu).

MICRON – tlaková nádoba proti zpětnému rázu

Tlaková nádoba absorbuje náhlý přetlak způsobený vodním rázem v tlakových hydraulických

systémech. Použitím tlakové nádoby MICRON se eliminuje hluk a vibrace způsobené těmito jevy, čímž se zvyšuje i životnost systému. Lze instalovat i před jednotlivé spotřebiče. Připojení G 1/2“.

IVAR CS spol. s r.o.

logoVelvarská 9, Podhořany
277 51 Nelahozeves II

telefon: 315 785 211-12, Fax +420 315 785 213-14
zelená linka: 800 173 965
e-mail: info@ivarcs.cz

web: www.ivarcs.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Dešťovka: Od 7. září 2018 běží druhé kolo dotací

Dešťovka: Od 7. září 2018 běží druhé kolo dotací

Úroda začala brzo, avšak není dostatek vody, barel pod okapem je málo. Majitelé zahrádek jsou nuceni zalévat pitnou vodou. Ministerstvo životního prostředí přispěje domácnostem, které šetří vodou a ...

REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist