Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Moderní elektronická domácí vodárna DAB.E.SYBOX

Neomezovali jsme se vylepšováním něčeho, co tady již bylo! Místo toho jsme byli první, kdo dosáhl revoluční inovace v posilování tlaku vodovodního systému.

DAB.E.SYBOX

Díky vývoji patentovaného, vysoce výkonného, účinného, kompaktního a snadno použitelného výrobku jak pro instalatéra, tak pro koncového uživatele. Elektronická domácí vodárna DAB.E.SYBOX změnila způsob, jak lidé používají náš nejdůležitější zdroj, vodu.

DAB.E.SYBOX je chytrý a všestranně použitelný. Vytvoření skupin ze dvou až čtyř čerpadel nebylo nikdy snazší, díky stanici pro rychlé připojení DAB.E.SYTWIN a integrované bezdrátové kartě.

DAB.E.SYTANK

Zásobník o objemu 480 litrů je dodávaný společně s DAB.E.SYDOCK pro rychlou instalaci. Je vhodný pro pitnou vody a je vybaven napouštěcím ventilem z hlavního přívodu vody (v souladu s normou EN 1717), přepadovým systémem typu AG, sací hadicí se spodním ventilem a vypouštěcí hadicí. Tento zásobník je vhodný pro nadzemní instalaci a čtyři otvory v základně usnadňují přichycení k zemi. Je vybaven přímým vypouštěním pod zásobník. Také údržba systému je velmi snadná díky praktickému kontrolnímu víku. Jedná se o modulární systém se schopností instalovat přídavné zásobníky na třech stranách (z boku a dozadu).

MICRON – tlaková nádoba proti zpětnému rázu

Tlaková nádoba absorbuje náhlý přetlak způsobený vodním rázem v tlakových hydraulických

systémech. Použitím tlakové nádoby MICRON se eliminuje hluk a vibrace způsobené těmito jevy, čímž se zvyšuje i životnost systému. Lze instalovat i před jednotlivé spotřebiče. Připojení G 1/2“.

IVAR CS spol. s r.o.

logo
Velvarská 9, Podhořany
277 51 Nelahozeves II

telefon: 315 785 211-12, Fax +420 315 785 213-14
zelená linka: 800 173 965
e-mail: info@ivarcs.cz

web: www.ivarcs.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: IVAR CS

Akce IVAR DAB Studená voda

Akce se vztahuje na novinky společnosti IVAR z oblasti posílení tlaku vody komerčních budov, kalových nádrží s příslušenstvím a systému využití dešťové vody v domácnosti.

Webináře na téma čerpací technika a nové moderní technologie

Webináře na téma čerpací technika a nové moderní technologie

Jelikož nám současná přetrvávající situace a různá nařízení vlády neumožňují pořádání odborných školení a seminářů v kvalitě, rozsahu a termínech jako doposud, byli jsme nuceni najít novou formu spolupráce a kontaktu s vámi, a tou jsou odborné webináře společnosti IVAR CS.

Webináře o systému vytápění IVARTRIO

Webináře o systému vytápění IVARTRIO

Jelikož nám současná přetrvávající situace a různá nařízení vlády neumožňují pořádání odborných školení a seminářů v kvalitě, rozsahu a termínech jako doposud, byli jsme nuceni najít novou formu spolupráce a kontaktu s vámi, a tou jsou odborné webináře společnosti IVAR CS. Rozhodli jsme o tématech, která jsou…

Akční nabídka čerpací techniky DAB PUMPS 2019

Akční nabídka čerpací techniky DAB PUMPS 2019

S vodou zvládneme vše potřebné! Společnost IVAR CS, spol. s r.o. je již od svého vzniku distributorem čerpací techniky DAB PUMPS na českém trhu. Naším zájmem je především spokojenost zákazníka. Proto od začátku dbáme na zkvalitnění našich služeb všemi dostupnými prostředky.

Dešťovka: Od 7. září 2018 běží druhé kolo dotací

Dešťovka: Od 7. září 2018 běží druhé kolo dotací

Úroda začala brzo, avšak není dostatek vody, barel pod okapem je málo. Majitelé zahrádek jsou nuceni zalévat pitnou vodou. Ministerstvo životního prostředí přispěje domácnostem, které šetří vodou a využívají dešťovou vodu.

REKLAMA