REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Moderní elektronická domácí vodárna DAB.E.SYBOX

Neomezovali jsme se vylepšováním něčeho, co tady již bylo! Místo toho jsme byli první, kdo dosáhl revoluční inovace v posilování tlaku vodovodního systému.

DAB.E.SYBOX

Díky vývoji patentovaného, vysoce výkonného, účinného, kompaktního a snadno použitelného výrobku jak pro instalatéra, tak pro koncového uživatele. Elektronická domácí vodárna DAB.E.SYBOX změnila způsob, jak lidé používají náš nejdůležitější zdroj, vodu.

DAB.E.SYBOX je chytrý a všestranně použitelný. Vytvoření skupin ze dvou až čtyř čerpadel nebylo nikdy snazší, díky stanici pro rychlé připojení DAB.E.SYTWIN a integrované bezdrátové kartě.

MICRON - tlaková nádoba proti zpětnému rázu

DAB.E.SYTANK

Zásobník o objemu 480 litrů je dodávaný společně s DAB.E.SYDOCK pro rychlou instalaci. Je vhodný pro pitnou vody a je vybaven napouštěcím ventilem z hlavního přívodu vody (v souladu s normou EN 1717), přepadovým systémem typu AG, sací hadicí se spodním ventilem a vypouštěcí hadicí. Tento zásobník je vhodný pro nadzemní instalaci a čtyři otvory v základně usnadňují přichycení k zemi. Je vybaven přímým vypouštěním pod zásobník. Také údržba systému je velmi snadná díky praktickému kontrolnímu víku. Jedná se o modulární systém se schopností instalovat přídavné zásobníky na třech stranách (z boku a dozadu).

MICRON – tlaková nádoba proti zpětnému rázu

Tlaková nádoba absorbuje náhlý přetlak způsobený vodním rázem v tlakových hydraulických

systémech. Použitím tlakové nádoby MICRON se eliminuje hluk a vibrace způsobené těmito jevy, čímž se zvyšuje i životnost systému. Lze instalovat i před jednotlivé spotřebiče. Připojení G 1/2“.

IVAR CS spol. s r.o.

logoVelvarská 9, Podhořany
277 51 Nelahozeves II

telefon: 315 785 211-12, Fax +420 315 785 213-14
zelená linka: 800 173 965
e-mail: info@ivarcs.cz

web: www.ivarcs.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Nejnovější redakční zprávy

Staroměstská tržnice bude mít novou tvář

Staroměstská tržnice bude mít novou tvář

Památkově chráněný objekt Staroměstské tržnice by měl sloužit veřejnosti nejen k nákupům, uvedlo několik osobností, které se spojily v projektu pro oživení tohoto prostotu. Vedou ho kavárník Ondřej ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist