REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Webináře o systému vytápění IVARTRIO

Jelikož nám současná přetrvávající situace a různá nařízení vlády neumožňují pořádání odborných školení a seminářů v kvalitě, rozsahu a termínech jako doposud, byli jsme nuceni najít novou formu spolupráce a kontaktu s vámi, a tou jsou odborné webináře společnosti IVAR CS. Rozhodli jsme o tématech, která jsou předmětem nabídky uceleného systému IVARTRIO, jako je vícevrstvé potrubí ALPEX pro rozvody vytápění a sanity, rozdělovací a mísicí sestavy pro rozvody k otopným tělesům včetně teplovodního podlahového vytápění a systém rozvodu plynovodů ALPEX-GAS.
Webináře o systému vytápění IVARTRIO

Jedná se o témata, která dlouhodobě spadají do oblasti vašeho zájmu, a to ať z důvodu technického řešení, provozních parametrů nebo provozní spolehlivosti. I přesto, že se jedná o výrobky známé, jsme přesvědčeni, že se i tak dozvíte informace, které mohly zůstat např. z důvodu vaší vytíženosti opomenuty. Pevně věříme, že čas a prostředky na odborné webináře vynaložené, budou zhodnocené vašim případným zájmem a účastí.

Odborné webináře IVARTRIO jsou celkem tři, v termínech, časech a tématech uvedených níže. Přihlášení je možné přes webové stránky www.ivarcs.cz a záložku webináře viz obrázek níže.

  • 4. 2. 2021 9:00 hod - Rozvody ve vícevrstvém potrubí ALPEX
  • 11. 2. 2021 9:00 hod - Rozvody plynovodů v systému ALPEX-GAS
  • 18. 2. 2021 9:00 hod - Rozdělovací a mísící sestavy

IVAR CS spol. s r.o.

logo
Velvarská 9, Podhořany
277 51 Nelahozeves II

telefon: 315 785 211-12, Fax +420 315 785 213-14
zelená linka: 800 173 965
e-mail: info@ivarcs.cz

web: www.ivarcs.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

REKLAMA