REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Akce IVAR DAB Studená voda

Akce se vztahuje na novinky společnosti IVAR z oblasti posílení tlaku vody komerčních budov, kalových nádrží s příslušenstvím a systému využití dešťové vody v domácnosti.

ESYBOX MAX: Elektronická posilovací stanice

Integrovaný čerpací systém k posílení tlaku vody v komerčních budovách. Dostupný ve dvou výkonových řadách, obsahuje modulární komponenty umožňující odlišná nastavení k uspokojení potřeb středních a velkých obytných domů a výškových budov (i přes 14 podlaží).

Každá stanice obsahuje jednoduchou, dvojitou nebo trojitou připojovací základnu a čerpací jednotky. Modulární konstrukce umožňuje namontovat tyto posilovací stanice přímo v místě instalace. Řízení proměnlivou frekvencí udržuje konstantní tlak při měnícím se počtu otáček motoru dle potřeby systému. Tichý provoz a kompaktní rozměry umožňují instalaci do jakékoliv místnosti.

FEKAFOS: Kalové nádrže a jejich příslušenství

Nádrže pro čerpání odpadních vod z domácností nebo pro systémy umístěné pod kanalizační sítě, jako jsou garáže a sklepy, kde není možnost napojit odpadní potrubí přímo na gravitační kanalizační síť. Nádrž má mnoho možností pro připojení potrubí na vstupu, výstupu a větrání, což umožňuje adekvátní použití i v omezených prostorech.

Řada Fekafos je určena pro použití s jedním nebo dvěma jednofázovými, případně třífázovými čerpadly bez plovákového spínače. Při objednání samostatné nádrže je nutno čerpadla objednat samostatně společně s ovládacím panelem.

Systém pro využití dešťové vody v domácnosti

  • Automatický provoz
  • Ochrana proti chodu nasucho
  • Sání čisté vody pod hladinou
  • Stálý tlak
  • Tichý provoz
  • Včetně sací soustavy

Více informací o akci „DAB Studená voda, k dispozici i v SK verzi.

IVAR CS spol. s r.o.

logo
Velvarská 9, Podhořany
277 51 Nelahozeves II

telefon: 315 785 211-12, Fax +420 315 785 213-14
zelená linka: 800 173 965
e-mail: info@ivarcs.cz

web: www.ivarcs.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

REKLAMA