REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Střecha od KM Beta. A proč ne celý dům?

Celý dům od jednoho výrobce? Největší český výrobce stavebních materiálů, společnost KM Beta a. s., nabízí ucelený program výrobků pro dokonalou a funkční střechu, stejně jako několik typů konstrukčně-stavebních prvků určených nejen pro výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů. Postavit a zastřešit kvalitní stavbu tak lze se všemi výhodami, které nabízí nakupování na jednom místě: lepší dodací podmínky, kvalitnější servis…

Pevnost a spolehlivost

Betonová střešní krytina KM BETA se vyrábí pomocí moderní technologie z přírodních materiálů a její výraznou vlastností je její vysoká pevnost (unese více než 2000 N), díky které je možné vyrábět tašky větších rozměrů a snížit tak jejich počet na m2. Krytina je odolná nejen vůči povětrnostním vlivům, ale odolává také chemickým vlivům vnějšího prostředí, díky čemuž nevyžaduje téměř žádnou údržbu a má samočistící schopnost. Střešní tašky KM BETA jsou vyráběny z prvotřídních surovin, zejména velmi jemného křemičitého písku, který vytváří hladký bezvrásčitý povrch, jenž eliminuje zanášení a růst mechů. Na prodloužení životnosti střešní krytiny se podílí i další důležité vlastnosti jako je mrazuvzdornost a nízká nasákavost. Krytina má i dobré zvukověizolační vlastnosti, což ocení zejména obyvatelé podkrovních prostor. Životnost krytiny se odhaduje na 100 let, proto na ní KM Beta poskytuje záruku až 30 let. Krytina je použitelná pro spády střechy od 12° až do 90° ve všech klimatických oblastech ČR. KM Beta nabízí dva základní typy krytin KMB BETA a KMB HODONKA a novou plochou tašku určenou zejména pro moderní architekturu s názvem KMB ROTA.

krytina KM BETA

Jednoduchá pokládka

Pokládka betonových střešních tašek patří k nejjednodušším a nejrychlejším v porovnání s jinými typy krytin (u tašky KMB ROTA se jedná o pouhých 8 ks na m2 střechy). Pokud je nosná konstrukce bez závad, mohou být tašky KM BETA bez problémů pokládány i na stávající laťování, čímž lze ušetřit nejen práci, ale i peníze. Vedle třech typů tašek v různých barevných variantách a povrchové úpravě dodává i téměř padesát typů betonových doplňků pro všechny způsoby využití. Betonové doplňky mají stejnou životnost jako základní krytina, časem nedegradují, jako jinde nabízené plastové. Tvarem, barvou i provedením jejich design odpovídá zvolenému typu krytiny. Vedle hřebenáčů, ozdobných prvků, hřebenových ucpávek a dalšího sortimentu, uživatel ocení i speciální, prostupové tašky. Jako první dodala na trh KM Beta i betonové tašky anténních a kabelových prostupů. 

Sendvičová konstrukce unikátních parametrů

KM Beta nabízí dva konstrukční systémy pro stavbu: vápenopískový certifikovaný systém KMB SENDWIX a tradiční systém z pálených cihel PROFIBLOK. SENDWIX je prvním uceleným a certifikovaným systémem vícevrstvých konstrukcí na českém trhu. Byl navržen pro energeticky úsporné, nízkoenergetické a pasivní domy. Jeho základem je vápenopísková cihla nebo kvádr, které se používají ke zdění vnitřní i vnější nosných i nenosných stěn a v některých variantách také pro vnější pohledové stěny. Součástí systému jsou kromě kvádrů pro nosné stěny tloušťky 175, 200, 240 a 290 mm také prvky pro zdění příček tl. 115 mm, zakládací cihly, překlady, věncovky, lícové a komínové zdivo atd.  

PROFIBLOK je ucelený pálený cihelný systém. Celý systém tvoří pálené tvarovky pro vnější a vnitřní nosné zdivo, příčkové zdivo, překlady a stropní konstrukce. KM Beta zde opět sází na spolehlivost a systémovost celé konstrukce – jednotlivé prvky PROFIBLOK jsou navrženy a vyrobeny tak, aby do sebe dokonale zapadaly.

Malty a omítky

Výrobky PROFIMIX se hodí ke zdění obvodového, nosného i výplňového zdiva a příček. Výběr jejich konkrétního typu ovlivňuje zejména materiál, z něhož budete stavět: zatímco při zdění z broušených cihel budete potřebovat lepidlo, u nebroušených klasickou maltu. Jak pro hrubou stavbu, tak pro další pokračování prací, jsou však nepostradatelná také jádrové a štukové omítky a stěrkovací směsi.  Pod značkou PROFIMIX se skrývá i kompletní několikavrstvý systém pro omítání všech běžných stavebních materiálů v exteriéru. Široký sortiment nabízí materiály pro ruční i pro strojní omítání.

Chcete se dozvědět více o nabídce KM BETA?

KM Beta, a.s.

logo
Dolní Valy 3739/4
695 01 Hodonín

telefon: +420 518 321 134, +420 778 478 736
e-mail: kmbeta@kmbeta.cz

web: www.kmbeta.cz/CZ

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Pálené cihly KMB PROFIBLOK v jarní akci do konce dubna

Pálené cihly KMB PROFIBLOK v jarní akci do konce dubna

Pokud zrovna řešíte stavbu domu nebo náročnější rekonstrukci, tak je ta pravá chvíle poohlédnout se u výrobce stavebních materiálů – společnosti KM Beta. Jarní sleva na tradiční a osvědčený materiál do konce měsíce dubna.

Spolehlivá střecha: To je kvalitní krytina a dobrý pokrývač

Spolehlivá střecha: To je kvalitní krytina a dobrý pokrývač

Pokud chceme, aby střecha opravdu sloužila svému účelu a vydržela nejméně tolik let, kolik garantují záruční lhůty výrobců, nestačí výhodně nakoupit střešní tašky. Nekvalitní a odbytou střechu pocítíte velmi brzy – jak na vlastní kůži, tak i na své peněžence.

I kvalitní střecha potřebuje údržbu před zimou

I kvalitní střecha potřebuje údržbu před zimou

Září je ideální doba pro přípravu střechy před zimou. Důležité je zkontrolovat těsnost střešního pláště a opravit případné nedostatky dříve, než se zhorší počasí. Základní zásady pro podzimní péči o střechu představují odborníci ze společnosti KM Beta a.s.

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA