REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Schiedel UNI ADVANCED – komín s inovovanou keramickou vložkou

Kvalitní komínový systém je základ bezpečného domova. Komínový systém Schiedel UNI ADVANCED s inovovanou tenkostěnnou keramickou vložkou představuje technicky vyspělý komínový systém, který je schopen vyhovět vysokým nárokům současnosti. Je určen pro veškeré typy spotřebičů, kromě kondenzačních plynových kotlů.
Schiedel uni advance

Systém Schiedel UNI ADVANCED vyniká extrémní odolností proti korozi, kyselinám a vlhkosti, která zaručuje maximální životnost celého systému.

Skladba komínového systému je navržena s ohledem na maximální urychlení, zpřesnění a usnadnění instalace. Skládá se z profesionálně smontované kompletní komínové paty, komínových tvárnic s broušenou ložnou spárou, izolační rohože a izostatické keramické vložky, která je chloubou vývojářů společnosti Schiedel. Je lisovaná za studena stlačením téměř suchých směsí. Tím je docíleno naprosto homogenních a přesných odlitků, které odolají extrémní zátěži a vykazují dlouhou životnost.

Výhodou systému UNI ADVANCED je možnost změny paliva během užívání bez nutnosti nového vyvložkování. Na systém je poskytována třicetiletá záruka proti vyhoření, působení vlhkosti a korozi.

Schiedel, s.r.o.

logoHoroušanská ul. 286
250 81 Nehvizdy

telefon: 326 999 011
e-mail: schiedel@schiedel.cz

web: www.schiedel.com/cz/, www.chytrykomin.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Nejnovější redakční zprávy

Nový stavební zákon, příprava

Nový stavební zákon by měl být účinný na jaře 2023

Nový stavební zákon má nabýt účinnosti na jaře 2023. Počítá s tím harmonogram ministerstva pro místní rozvoj (MMR), které za přípravu zákona zodpovídá. Na tiskové konferenci to dnes uvedli ministryně ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška