REKLAMA

Schiedel UNI ADVANCED – komín s inovovanou keramickou vložkou

Kvalitní komínový systém je základ bezpečného domova. Komínový systém Schiedel UNI ADVANCED s inovovanou tenkostěnnou keramickou vložkou představuje technicky vyspělý komínový systém, který je schopen vyhovět vysokým nárokům současnosti. Je určen pro veškeré typy spotřebičů, kromě kondenzačních plynových kotlů.
Schiedel uni advance

Systém Schiedel UNI ADVANCED vyniká extrémní odolností proti korozi, kyselinám a vlhkosti, která zaručuje maximální životnost celého systému.

Skladba komínového systému je navržena s ohledem na maximální urychlení, zpřesnění a usnadnění instalace. Skládá se z profesionálně smontované kompletní komínové paty, komínových tvárnic s broušenou ložnou spárou, izolační rohože a izostatické keramické vložky, která je chloubou vývojářů společnosti Schiedel. Je lisovaná za studena stlačením téměř suchých směsí. Tím je docíleno naprosto homogenních a přesných odlitků, které odolají extrémní zátěži a vykazují dlouhou životnost.

Výhodou systému UNI ADVANCED je možnost změny paliva během užívání bez nutnosti nového vyvložkování. Na systém je poskytována třicetiletá záruka proti vyhoření, působení vlhkosti a korozi.

Schiedel, s.r.o.

logoHoroušanská ul. 286
250 81 Nehvizdy

telefon: 326 999 011
e-mail: schiedel@schiedel.cz

web: www.schiedel.cz, www.chytrykomin.cz, www.kombigas.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Nejnovější redakční zprávy

Dálnice, výstavba

ŘSD dnes zahájí stavbu dalších úseků D6 na Rakovnicku

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) dnes zahájí stavbu dalších úseků karlovarské dálnice D6 na Rakovnicku. Jde o úseky Nové Strašecí - Řevničov a obchvat Řevničova. Oba by měly být dokončené v roce ...

Ceny rodinných domů, ceny bytů, porovnání, růst cen nemovitostí

Ceny nemovitostí: Rodinné domy zdražují rychleji než byty

Ceny rodinných domů v Česku od začátku roku do konce října vzrostly téměř dvakrát rychleji než u bytů. Zatímco rodinné domy zdražily v průměru o 13,5 procenta, v případě bytů o 7,2 procenta. Vyplývá ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist