REKLAMA

Schiedel UNI ADVANCED – komín s inovovanou keramickou vložkou

Kvalitní komínový systém je základ bezpečného domova. Komínový systém Schiedel UNI ADVANCED s inovovanou tenkostěnnou keramickou vložkou představuje technicky vyspělý komínový systém, který je schopen vyhovět vysokým nárokům současnosti. Je určen pro veškeré typy spotřebičů, kromě kondenzačních plynových kotlů.
Schiedel uni advance

Systém Schiedel UNI ADVANCED vyniká extrémní odolností proti korozi, kyselinám a vlhkosti, která zaručuje maximální životnost celého systému.

Skladba komínového systému je navržena s ohledem na maximální urychlení, zpřesnění a usnadnění instalace. Skládá se z profesionálně smontované kompletní komínové paty, komínových tvárnic s broušenou ložnou spárou, izolační rohože a izostatické keramické vložky, která je chloubou vývojářů společnosti Schiedel. Je lisovaná za studena stlačením téměř suchých směsí. Tím je docíleno naprosto homogenních a přesných odlitků, které odolají extrémní zátěži a vykazují dlouhou životnost.

Výhodou systému UNI ADVANCED je možnost změny paliva během užívání bez nutnosti nového vyvložkování. Na systém je poskytována třicetiletá záruka proti vyhoření, působení vlhkosti a korozi.

Schiedel, s.r.o.

Sdílet / hodnotit tento článek

Nejnovější redakční zprávy

Roudnice nad Labem, prodej poezmků

Roudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru města

Roudnice nad Labem nabídne pozemky na stavbu rodinných domů v historickém centru města. Minimální nabídková cena je 1000 korun za metr čtvereční. O prodeji pozemků rozhodli zastupitelé, informovalo o ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist