REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Schiedel UNI ADVANCED – komín s inovovanou keramickou vložkou

Kvalitní komínový systém je základ bezpečného domova. Komínový systém Schiedel UNI ADVANCED s inovovanou tenkostěnnou keramickou vložkou představuje technicky vyspělý komínový systém, který je schopen vyhovět vysokým nárokům současnosti. Je určen pro veškeré typy spotřebičů, kromě kondenzačních plynových kotlů.

Systém Schiedel UNI ADVANCED vyniká extrémní odolností proti korozi, kyselinám a vlhkosti, která zaručuje maximální životnost celého systému.

Skladba komínového systému je navržena s ohledem na maximální urychlení, zpřesnění a usnadnění instalace. Skládá se z profesionálně smontované kompletní komínové paty, komínových tvárnic s broušenou ložnou spárou, izolační rohože a izostatické keramické vložky, která je chloubou vývojářů společnosti Schiedel. Je lisovaná za studena stlačením téměř suchých směsí. Tím je docíleno naprosto homogenních a přesných odlitků, které odolají extrémní zátěži a vykazují dlouhou životnost.

Výhodou systému UNI ADVANCED je možnost změny paliva během užívání bez nutnosti nového vyvložkování. Na systém je poskytována třicetiletá záruka proti vyhoření, působení vlhkosti a korozi.

Schiedel, s.r.o.

logo
Centrála
Horoušanská ul. 286
250 81 Nehvizdy

telefon: 326 999 011
e-mail: info.cz@schiedel.com

web: www.schiedel.cz, www.absolutnikomin.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Inovovaný komín Kombigas

Inovovaný komín Kombigas

Společnost Schiedel, leader ve výrobě a vývoji komínových systémů u nás, představil českým zákazníkům první novinku letošního roku. Komínový systém Kombigas odvede spaliny od krbu i plynového kotle, je opatřen inovovaným nerezovým průduchem pro odvod spalin od plynového kotle.