REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Prodlužte životnost zahradního nábytku s barvami SOKRATES

Zahradní nábytek z akátového nebo teakového dřeva má 3x až 5x vyšší životnost. Pravidelná povrchová úprava nábytku jej jednak ochrání před povětrnostními vlivy, které dřevo poškozují, a také zajistí, že dřevo bude na omak příjemné a líbivé.

Značka SOKRATES®, specialista na povrchové úpravy dřeva s pětadvacetiletými zkušenostmi, vám nabízí tato osvědčená řešení. Pokud bude zahradní nábytek mimo používání většinou ukládán pod přístřešek, použijte oleje a olejovosky SOKRATES. Získáte dokonalý, ale stále dřevěný povrch, který je na omak příjemný a voňavý. Vedle standardního teakového oleje vám doporučujeme tvrdý olej s voskem, vysokosušinový olej na dřevo nebo novou generaci olejů tvrdý olej s voskem Plus pro dosažení excelentního povrchu. Oleje lze tónovat do celé škály odstínů. Nezapomeňte provést vždy dvě aplikace, každou vrstvu ještě před zaschnutím dokonale dosucha rozleštit. Další vrstvu aplikujte až druhý den. Opět před zaschnutím rozleštit. Pravidelnou údržbu provádějte udržovacím olejem. Všechny oleje pro SOKRATES vyrobila firma CLOU Germany.

Pokud z nějakého důvodu nelze zahradní nábytek ukládat před povětrností, tak vám nabízíme spolehlivou alternativu. Tou jsou Lazurit FORTE – slabovrstvá lazura na bázi modifikovaného lněného oleje a Lazurit PLUS – středně vrstvá alkydová lazura.

Lazurit FORTE je skutečný TOP produkt v oblasti emulzních olejových lazur. Vyniká extrémní penetrační schopností. Zasychá pomalu minimálně 24 hodin. Aplikace se provádí ve dvou nátěrech s mezibrusem. Vytváří příjemný pololesklý povrch s extrémní odolností na povětrnostní vlivy a je díky hluboké penetraci pochozí. Pokud chcete získat povrch skutečně voskově sametový, potom první penetrační vrstvu FORTE opatřete jedním až dvěma vrchními nátěry Lazuritem PLUS. Nebo opatřete povrch dřeva dvěma až třemi nátěry samotným Lazuritem PLUS. Podle potřeby opět proveďte mezibrus. A životnost s dokonalým povrchem? Sedm až deset let podle zatížení.

Pokud budete chtít využít k povrchové úpravě rozpouštědlový systém, tak i zde vám vyjdeme vstříc s olejovou slabovrstvou lazurou.

BUILDING PLAST spol. s r.o.

logo
Nádražní 786
50351 Chlumec nad Cidlinou

telefon: 495 489 000
e-mail: info@barvy-sokrates.cz

web: www.barvy-sokrates.eu/cs/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Renovace plechové střechy s vodou ředitelným nátěrem SOKRATES ®  Titan

Renovace plechové střechy s vodou ředitelným nátěrem SOKRATES® Titan

SOKRATES® Titan – dvouvrstvá vodou ředitelná barva na kovové střechy a oplechování budov – je v rámci nátěrového systému certifikován pro stavebnictví a schválen pro venkovní a vnitřní prostředí. Je vyroben na bázi nové generace čistého akrylátu, který vyniká některými extrémními vlastnostmi.