REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Prodlužte životnost zahradního nábytku s barvami SOKRATES

Zahradní nábytek z akátového nebo teakového dřeva má 3x až 5x vyšší životnost. Pravidelná povrchová úprava nábytku jej jednak ochrání před povětrnostními vlivy, které dřevo poškozují, a také zajistí, že dřevo bude na omak příjemné a líbivé.

Značka SOKRATES®, specialista na povrchové úpravy dřeva s pětadvacetiletými zkušenostmi, vám nabízí tato osvědčená řešení. Pokud bude zahradní nábytek mimo používání většinou ukládán pod přístřešek, použijte oleje a olejovosky SOKRATES. Získáte dokonalý, ale stále dřevěný povrch, který je na omak příjemný a voňavý. Vedle standardního teakového oleje vám doporučujeme tvrdý olej s voskem, vysokosušinový olej na dřevo nebo novou generaci olejů tvrdý olej s voskem Plus pro dosažení excelentního povrchu. Oleje lze tónovat do celé škály odstínů. Nezapomeňte provést vždy dvě aplikace, každou vrstvu ještě před zaschnutím dokonale dosucha rozleštit. Další vrstvu aplikujte až druhý den. Opět před zaschnutím rozleštit. Pravidelnou údržbu provádějte udržovacím olejem. Všechny oleje pro SOKRATES vyrobila firma CLOU Germany.

Sokrates – olej pro venkovní použití

Pokud z nějakého důvodu nelze zahradní nábytek ukládat před povětrností, tak vám nabízíme spolehlivou alternativu. Tou jsou Lazurit FORTE – slabovrstvá lazura na bázi modifikovaného lněného oleje a Lazurit PLUS – středně vrstvá alkydová lazura.

Lazurit FORTE je skutečný TOP produkt v oblasti emulzních olejových lazur. Vyniká extrémní penetrační schopností. Zasychá pomalu minimálně 24 hodin. Aplikace se provádí ve dvou nátěrech s mezibrusem. Vytváří příjemný pololesklý povrch s extrémní odolností na povětrnostní vlivy a je díky hluboké penetraci pochozí. Pokud chcete získat povrch skutečně voskově sametový, potom první penetrační vrstvu FORTE opatřete jedním až dvěma vrchními nátěry Lazuritem PLUS. Nebo opatřete povrch dřeva dvěma až třemi nátěry samotným Lazuritem PLUS. Podle potřeby opět proveďte mezibrus. A životnost s dokonalým povrchem? Sedm až deset let podle zatížení.

Pokud budete chtít využít k povrchové úpravě rozpouštědlový systém, tak i zde vám vyjdeme vstříc s olejovou slabovrstvou lazurou.

BUILDING PLAST spol. s r.o.

logoNádražní 786
50351 Chlumec nad Cidlinou

telefon: 495 489 000
e-mail: info@barvy-sokrates.cz

web: www.barvy-sokrates.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Nejnovější redakční zprávy

Senát podpořil výstavbu dálnic ve Zlínském kraji

Senát podpořil výstavbu dálnic ve Zlínském kraji

Senát podpořil urychlení výstavby dálnic z Otrokovic do Břeclavi a z Hulína na hranice se Slovenskem, které by měly zlepšit dopravní situaci ve Zlínském kraji. Horní komora Parlamentu se záležitostí ...

SFDI bude příští rok hospodařit s 86,3 miliardy korun

SFDI bude příští rok hospodařit s 86,3 miliardy korun

Rozpočet Státního fondu dopravní infrastruktury (SFDI), ze kterého jsou financovány zejména stavby a opravy silnic a železnic, se příští rok zvýší na 86,3 miliardy korun. Je to téměř o 14 miliard Kč ...

Nový stavební zákon, územní plánování

Odmítne vláda návrh ODS na změny ve stavebním řízení?

Návrh poslanců ODS na změny ve stavebním řízení zřejmě narazí na nesouhlas vlády. Vláda na středečním zasedání zřejmě odmítne návrh občanských demokratů vypustit ze stavebního zákona ustanovení, ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška