REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Ohromte luxusním interiérem hodným zkušeného bytového designéra

Kdo by nechtěl mít interiér bez chybičky? Dali jste si práci s výběrem nábytku, podlahy a doplňků, ale stále to není ono? Možná že nemáte správně vybrané svítidlo. Nebo estetický dojem místnosti ruší nevzhledné doplňky elektroinstalace, které tam evidentně nepatří.

Již dávno neplatí, že účel svítidel je pouze osvětlování. Svítidlo je v dnešní době především významným dekorativním prvkem interiéru. Ať už je výrazné, či jemné, mělo by korespondovat se stylem, který jste pro danou místnost zvolili a mělo by završit příjemný pocit komfortu a vkusu v oblasti, kterou se rozhodnete oživit.

Doba striktně oddělených a uzavřených pokojů dávno skončila. Aktuální trendy v architektuře diktují otevřený vzdušný prostor. Místnosti se propojují, aby nepůsobili stísněně. Tento směr si ovšem také žádá změnu přístupu k osvětlení. Nové módní trendy doporučují výrazná závěsná svítidla, jež díky vysoce dekorativnímu stylu zajistí úlohu dominantního elementu vašeho domova. Centrální svítidlo se zpravidla stane estetickou chloubou pokoje, kterou můžete podpořit doplňkovými svítidly. S nimi už jen doladíte celkovou jedinečnost a pocit harmonie v interiéru.

Díky téměř neomezeným možnostem můžete jako třešničku na dortu vyšperkovat interiér designovými elektroinstalačními prvky, které korespondují se svítidly a rázem celého prostředí. Nepřeberné množství stylů, barev i materiálů umožní vybudovat ucelený architektonický skvost, vyladěný do nejmenších detailů.

Moderní opálové sklo a nerezová ocel

Aktuální architektura velí návratu k přírodním materiálům. Pozornosti se stále dostává i nestárnoucímu sklu, či nadčasovému nerezu. Zkombinujte je a vytvořte nádherné moderní prostředí, jež budete milovat. Oblé linie svítidel EGLO Optica jemně doplňuje ostrost nerezu, díky čemuž vytváří v místnosti pocit čistoty a elegance. Precizně navržená svítidla se stanou nádhernou dekorací moderního i klasického interiéru a přinesou mu kýženou vzdušnost. Nebojte se kombinovat centrální osvětlení s doplňkovými, abyste podpořili eleganci a sjednocený vzhled, jež bude obdivovat návštěva i členové rodiny. Na výběr máte stropní, nástěnnou, závěsnou, i stolní variantu, můžete tedy svítidla zvolit přesně dle dispozic dané místnosti.

Kouzlo pravého dřeva

Vytvořte si skutečně útulnou atmosféru pomocí přírody. Dřevo je nestárnoucím materiálem, jež  přináší do vašeho domova pocit luxusu a pohodlí. Přírodní materiály přináší vždy dojem exkluzivity a nikdy nevyjdou z módy. Zkombinujte několik svítidel ze stejné řady a vykouzlete rafinovanou provázanost, jež působí opravdu skvostně. Skutečným klenotem jsou svítidla EGLO Cossano, protože snoubí klasický materiál dřeva s vysoce moderním tvarem, který zajišťuje maximální propustnost světla a nejen že místnost nádherně prosvětlí, ale vytvoří i jedinečný ráz díky odrazům světla od stínidla. Jak jsme již zmínili, při ladění interiéru nemusí zůstat pouze u svítidel, pořiďte si vypínače a zásuvky v dřevěném dekoru a ukažte všem, jak vypadá promyšlený design. Díky různým barevným variacím od Legrandu Galea Life, či Celiane nebo značky ABB Time Arbo můžete zvolit to pravé pro váš prostor.

Černá elegance jako dominantní prvek jedinečnosti

Pokud potřebujete interiér oživit a toužíte po originalitě, vybírejte z produktů, které upoutají na první pohled. Nebojte se sáhnout po moderních materiálech, či netypických barvách. Současným hitem je černá barva. Možností je opravdu mnoho, můžete zvolit různé materiály i styl provedení a vždy bude výsledek okouzlující. Pokud fandíte moderně, ohromí vás kombinace černého lesku s nerezem u moderních bodových svítidel EGLO Davida v kombinaci s luxusními vypínači a zásuvkami Merten M-Elegance.

EGLO Pasteri, ABB Levit, Schneider Unica v K&V ELEKTRO

Úchvatnému stropnímu svítidlu EGLO Pasteri s elegantním textilním stínidlem zase bude slušet příslušenství jak černé tak i barevně sladěné, třeba unikátní vypínače se zásuvkami, jež nikoho nenechají na pochybách, že máte cit pro barvy. Vkusné barvy a kvalitní provedení vás přesvědčí, že jdete po správné cestě k dokonalému domovu.

K & V ELEKTRO a.s.

logo
Strakonická 3155/1d
150 00 Praha 5 - Smíchov

telefon: +420 223 223 224
e-mail: info@kvelektro.cz

web: www.kvelektro.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Jaké elektrické vytápění zvolit pro domácnost?

Jaké elektrické vytápění zvolit pro domácnost?

V současné době se snaží každý ušetřit co nejvíce peněz na vytápění a energiích. Okolo elektrického vytápění panuje mnoho mýtů. Mnozí mají obavy, že je vyjde příliš draho. Naopak, pokud máte energeticky úsporný dům a pokud budete topit chytře, může elektrické topení ušetřit mnoho peněz.

REKLAMA