REKLAMA

V základní i mateřské škole Hradišťko vytápí peletovými kotli Hoval

Společnost Hoval s více než 70 lety zkušeností vyvíjí a dodává prémiová řešení pro vytápění, větrání a chlazení budov. Spolupráce s investory a developery při tvorbě komplexních řešení s ohledem na efektivnost a úsporu provozních nákladů, zajištění spolehlivého provozu nebo záruční a pozáruční servis odpovídají individuálním požadavkům zákazníků.
V základní i mateřské škole Hradišťko vytápí peletovými kotli Hoval

ZŠ Hradišťko

Základní škola Hradištko byla založena v roce 1875. Od školního roku 2012/2013 funguje jako plně organizovaná škola s prvním stupněm a od školního roku 2014/15 postupně rozbíhá druhý stupeň. Kapacita školy je od září 2016, kdy byl dostavěn nový pavilon, 300 žáků. Ve škole je v současné době k dispozici 13 kmenových učeben, 1 počítačová místnost, zázemí pro žáky a zaměstnance školy a školní jídelna. Součástí školy je školní družina se třemi odděleními s celkovou kapacitou 90 dětí. Ve škole probíhá nabídka kroužků – z vlastních i externích zdrojů. Právě na ZŠ Hradišťko dodal Hoval v roce 2012 peletový kotel Biolyt s akumulací 1 500 l Hoval Enerval. Biolyt je peletový kotel s výkonem 50 - 160 kW s unikátním pyrolitickým hořákem, který spaluje plyny vzniklé zplyňováním paliva s maximální efektivitou.

MŠ Hradišťko

Po dodání peletového kotle Biolyt s akumulací Enerval na ZŠ Hradišťko, následoval projekt MŠ Hradišťko. Hoval zde dodával řešení opět peletový kotel Biolyt, tentokrát s akumulací 1 000 l. Dodávka se uskutečnila 13 měsíců po dokončení projektu ZŠ Hradišťko a to v září 2013.

Nainstalovaný kotel BioLyt na ZŠ Hradišťko
Peletový kotel Hoval BiloLyt
Peletový kotel Hoval BiloLyt
CombiVal – monovalentní ohřívač pro vytápění

Poslední díl do skládačky – rozšíření ZŠ Hradišťko

Nadneseně řečeno, posledním dílem do skládačky v projektu Hradišťko bylo rozšíření  výše zmíněné ZŠ Hradišťko. V tomto projektu, který se uskutečnil v dubnu 2016 byl opět Hoval v hlavní roli. I zde se po rozšíření objektu dodával produkt Biolyt s akumulací 1 000 l a boiler Combival – monovalentní ohřívač s 1 výměníkem pro vytápění pomocí 1 zdroje tepla.

Inspirujte se naším řešením pro školní budovy! Více informací

Hoval spol. s r.o.

logoRepublikánská 45
31204 Plzeň

telefon: +420 377 261 002
e-mail: info@hoval.cz

web: www.hoval.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Nově najdete Hoval na sociální síti LinkedIn.

Sledujte Hoval na sociálních sítích!

Dostávejte vždy ty nejaktuálnější informace o tom, co se děje ve společnosti Hoval! Nově nás najdete na sociální síti LinkedIn.

Nejen lidé, ale i předměty komunikují přes internet

Nejen lidé, ale i předměty komunikují přes internet

Ovládání věcí na dálku pomocí Internetu je dnes běžnou realitou. Tzv. Internet věcí (Internet of Things) je trendem v oblasti kontroly a komunikace předmětů běžného využití mezi sebou nebo s člověkem.

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Šťavnatá jarní prémie na střešní okna FAKRO

Šťavnatá jarní prémie na střešní okna FAKRO

Získejte prémii až 9000 Kč! Šťavnatá jarní akce na střešní okna FAKRO

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist