REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Téměř neviditelné odvodnění terasy nerezovým štěrbinovým žlabem

U menších ploch investoři stále více sledují zpracování stavebních detailů, finálních povrchů a všímají si i způsobu odvodnění. Mezi jejich požadavky také patří estetické řešení jak odvodnění okolí bazénů, tak i menších pochozích ploch a teras.

Pro esteticky náročné aplikace se proto při odvodnění používají nerezové štěrbinové žlaby.

Soukromý investor rodinného domu v Klánovicích u Prahy si přál téměř „neviditelné odvodnění“, které by nerušilo design celoplošně položené podlahy terasy se skleněným zábradlím.

Projektant navrhl využití nerezového štěrbinového žlabu RONN-MEA Nerez R4200, jehož celonerezové provedení zaručuje životnost a chemickou odolnost po celou dobu životnosti stavby.

Stavba je umístěna u lesa, takže problém se zvýšeným výskytem jehličí a listí byl vyřešen vpustí s objemným košem na hrubé nečistoty. Byla tak zachována plná průtočnost štěrbiny s omezenou stavební výškou. Výhodou systému RONN-MEA je možnost flexibilní reakce na požadavky zákazníka vzhledem k tomu, že má kontrolu nad výrobou nerezového systému.

Návrh nerezového odvodnění řeší projektanti společnosti RONN-MEA vždy individuálně. Projekční servis RONN-MEA pomůže s návrhem řešení zdarma.

Podrobné informace o řešení a servisu.

MEA Water Management s.r.o.

logoNad Primaskou 9
10000 Praha 10

zelená linka: 841 111 128
e-mail: praha@mea-odvodneni.cz

web: www.mea-odvodneni.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Vsakování dešťových vod pod trávníkem

Vsakování dešťových vod pod trávníkem

Letošní léto změnilo barvu velké části travnatých zelených ploch kolem nás na žlutou. Tam, kde nebyla půda na nárazové prudké deště připravená, nestihla zemi přinést skoro žádný užitek. Pokud je na ...

Jak na podzim hospodařit s dešťovou vodou na zahradě?

Jak na podzim hospodařit s dešťovou vodou na zahradě?

S končícím horkým a suchým létem se většina majitelů zahrad těší na deštivý podzim. Půda nutně potřebuje závlahu a je dobré se včas připravit na správné hospodaření s dešťovou vodou. Jak co nejdéle ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška