REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Skleněné sálavé panely ECOSUN GS si můžete zakoupit i v e-shopu

K bezrámovým skleněným sálavým panelům ECOSUN GS najdete nejvíce informací na našich webových stránkách www.fenixgroup.cz a současně v našem internetovém obchodě.

ECOSUN GS - skleněné sálavé panely jsou určeny pro vytápění bytů a domů, nebo komerčních prostor. Jsou vybaveny univerzálními úchyty, umožňujícími montáž na strop i na stěnu.

Elektrické sálavé panely se výhodně uplatňují všude tam, kde je vyžadováno vytápění s vysokým uživatelským komfortem.  Lze je však použít i k velmi úspornému temperování v podmínkách, kde standardní konvenční topidla jsou méně vhodná. Sálavá topidla doporučovaných typů jsou použitelná pro montážní výšky od 2,5 m do 8 m. Lze je velmi dobře kombinovat i s jinými topnými podlahami nebo konvektory.  Mohou sloužit i jako přídavné topení.

Bezrámové sálavé panely nabízíme v provedení černé nebo mléčně bílé sklo (300/600/850W) a v provedení zrcadlovém (300/600W). Pro stropní instalaci je nutný stropní rám (součást výrobku), panely o příkonu 850 W by v takovém případě měly být ve výšce větší než 3 m.

Jednotlivé typy sálavých panelů ECOSUN GS si můžete vybrat a objednat v našem e-shopu.

Fenix Trading s.r.o.

logoSlezská 535/2
790 01 Jeseník

telefon: 584 495 111
e-mail: fenix@fenixgroup.cz

web: www.fenixgroup.cz/cs

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Skleněné panely ECOSUN G s potiskem na přání

Skleněné panely ECOSUN G s potiskem na přání

V současnosti nabízí FENIX Jeseník pro potisk panelů jak motivy zařazené do své galerie, tak i obrázky (fotografie) dodané uživatelem. Vzhled panelu tak může být maximálně přizpůsoben Vašim ...

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška