REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Skleněné sálavé panely ECOSUN GS si můžete zakoupit i v e-shopu

K bezrámovým skleněným sálavým panelům ECOSUN GS najdete nejvíce informací na našich webových stránkách www.fenixgroup.cz a současně v našem internetovém obchodě.

ECOSUN GS - skleněné sálavé panely jsou určeny pro vytápění bytů a domů, nebo komerčních prostor. Jsou vybaveny univerzálními úchyty, umožňujícími montáž na strop i na stěnu.

Elektrické sálavé panely se výhodně uplatňují všude tam, kde je vyžadováno vytápění s vysokým uživatelským komfortem.  Lze je však použít i k velmi úspornému temperování v podmínkách, kde standardní konvenční topidla jsou méně vhodná. Sálavá topidla doporučovaných typů jsou použitelná pro montážní výšky od 2,5 m do 8 m. Lze je velmi dobře kombinovat i s jinými topnými podlahami nebo konvektory.  Mohou sloužit i jako přídavné topení.

Bezrámové sálavé panely nabízíme v provedení černé nebo mléčně bílé sklo (300/600/850W) a v provedení zrcadlovém (300/600W). Pro stropní instalaci je nutný stropní rám (součást výrobku), panely o příkonu 850 W by v takovém případě měly být ve výšce větší než 3 m.

Jednotlivé typy sálavých panelů ECOSUN GS si můžete vybrat a objednat v našem e-shopu.

FENIX Trading s.r.o.

logo
Sídlo společnosti
Slezská 535/2
790 01 Jeseník

telefon: 584 495 111
e-mail: fenix@fenixgroup.cz

web: www.fenixgroup.cz/cs

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

ECOSUN GS

Skleněné sálavé panely ECOSUN GS nově v 5 stylových barvách

Skleněné sálavé panely, spojující elegantní design bezrámových panelů GR a univerzálnost panelů ECOSUN G/E. Nyní i v provedení s potiskem. Úchyty umožňují instalaci panelu na stěnu (svisle) i na strop (vodorovně).

Skleněné panely ECOSUN G s potiskem na přání

Skleněné panely ECOSUN G s potiskem na přání

V současnosti nabízí FENIX Jeseník pro potisk panelů jak motivy zařazené do své galerie, tak i obrázky (fotografie) dodané uživatelem. Vzhled panelu tak může být maximálně přizpůsoben Vašim požadavkům.

Elektrické stropní systémy a sálavé panely se prosazují i v dřevostavbách

Elektrické stropní systémy a sálavé panely se prosazují i v dřevostavbách

Nízké provozní a pořizovací náklady jsou u elektrického podlahové topení zákazníkům už velmi dobře známé a zůstávají klíčovým argumentem při rozhodování o volbě topného systému. Vytápění s podlahovými topnými foliemi ECOFILM a topnými rohožemi ECOFLOOR se ostatně úspěšně prosadilo i v českých dřevostavbách.

REKLAMA