REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Skleněné panely ECOSUN G s potiskem na přání

V současnosti nabízí FENIX Jeseník pro potisk panelů jak motivy zařazené do své galerie, tak i obrázky (fotografie) dodané uživatelem. Vzhled panelu tak může být maximálně přizpůsoben Vašim požadavkům.

Skleněné topné panely ECOSUN G s potiskem jsou nejen účinným zdrojem tepla, ale také krásnou ozdobou vašeho interiéru. Potisk je prováděn na vnitřní povrch skleněné čelní desky a kromě různých motivů si můžete zvolit i barvu obvodového rámečku – eloxovaný hliník ve stříbrné nebo černé barvě.

Panely jsou opatřeny karosáží s tepelnou izolací, zamezující únikům tepla do konstrukce za topným panelem. Kromě omezovacího termostatu jsou také vybaveny univerzálními úchyty, umožňující montáž do vodorovné i svislé polohy. Panel se tak stává velmi univerzálním výrobkem, nabízejícím uplatnění v nejrůznějších aplikacích dle požadavků zákazníka.

U standardních panelů ECOSUN G bez potisku je možné vybírat barvu skla bílou, černou a zrcadlovou. Panely se dodávají ve dvou výkonových variantách - 300 a 600W, rozměry a hmotnost jsou 600 x 600 x 50mm a 7 kg u panelů s výkonem 300W, 1200 x 600 x 50 a 10,2 kg (bílý nebo černý) a 14 kg (zrcadlo) u panelů s výkonem 600 W.

GALERIE MOTIVŮ

FENIX Trading s.r.o.

logo
Sídlo společnosti
Slezská 535/2
790 01 Jeseník

telefon: 584 495 111
e-mail: fenix@fenixgroup.cz

web: www.fenixgroup.cz/cs

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat