REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Ušetřete s nádrží na dešťovou vodu

Plastové jímky na dešťovou vodu AS-MONA s nepřekonatelným poměrem cena/výkon šetří peníze a přírodu. Nádrže na vodu AS-MONA jsou samonosné jímky vhodné pro sběr dešťové vody a její následné využití na zahradě nebo v domácnosti.

Díky své kvalitní konstrukci, snadnému osazení do terénu a nízké ceně jsou nádrže v různých velikostních variantách vhodné jak pro zahrádkáře, tak i chaty, chalupy a rodinné domy.

Nádrže AS-MONA jsou vyráběny metodou rotačního lití do výsledného monolitického provedení. Výhodou, nedosažitelnou klasickou metodou svařování plastů, je pevnost, stabilita a dlouhá životnost nádrží. Nádrže jsou díky své konstrukci mimořádně odolné vůči tlaku zeminy a spodní vodě.

V případě umístění do spodní vody je však ale logicky nutné zabezpečit, aby vztlakem nedošlo k vertikálnímu posunu nádrže.

Jejich usazení je opravdu jednoduché – stačí vykopat díru o něco větší, než je jímka a na pískový podklad nádrž usadit. Přítok i odtok vody lze variabilně upravit podle pozemku a orientace budovy. Nádrže lze propojit sériově a získat tak opravdu velký objem pro akumulaci vody.

Nevíte, který typ nádrže na dešťovou vodu vybrat? Spočítejte si správnou velikost jímky v naší KALKULAČCE. Stačí vyplnit tři údaje a budete mít jasno!

ASIO NEW, spol. s r.o.

logo
Kšírova 552/45
619 00 Brno

telefon: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz

web: www.asio.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Sprchujte se dešťovkou, je to jednoduché

Sprchujte se dešťovkou, je to jednoduché

Jak lze pro svou spotřebu využívat na 100 % dešťovou vodu, a to v celém rozsahu od mytí až po pití? Využijte svůj dům jako zdroj dešťové vody.

Nečekejte na dotace a začněte využívat srážkové vody už nyní

Nečekejte na dotace a začněte využívat srážkové vody už nyní

Zvýšený zájem o využívání srážkových vod je učebnicovým příkladem reakce na loňskou a letošní mediální kampaň o suchu. Paradoxní proto je, že slibný vývoj ze začátku roku narušili politici (s podporou novinářů), kteří vyhlásili, že tato řešení budou podporována dotacemi; logicky tak potencionální investoři začali ...

Ideální čistírna odpadních vod za super cenu

Ideální čistírna odpadních vod za super cenu

Novinkou mezi domovními čistírnami odpadních vod je čistička AS-IDEAL PZV, která je ideálním řešením na ohlášení i pro vypouštění do zásaku. Je vhodná hlavně tam, kde není možné odvádění vyčištěných odpadních vod do kanalizace, vodoteče, trativodu apod. Využití najde především pro rodinné domy, hotely, penziony nebo ...

REKLAMA
REKLAMA