REKLAMA
Hledat
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Ušetřete s nádrží na dešťovou vodu

Plastové jímky na dešťovou vodu AS-MONA s nepřekonatelným poměrem cena/výkon šetří peníze a přírodu. Nádrže na vodu AS-MONA jsou samonosné jímky vhodné pro sběr dešťové vody a její následné využití na zahradě nebo v domácnosti.

Díky své kvalitní konstrukci, snadnému osazení do terénu a nízké ceně jsou nádrže v různých velikostních variantách vhodné jak pro zahrádkáře, tak i chaty, chalupy a rodinné domy.

Nádrže AS-MONA jsou vyráběny metodou rotačního lití do výsledného monolitického provedení. Výhodou, nedosažitelnou klasickou metodou svařování plastů, je pevnost, stabilita a dlouhá životnost nádrží. Nádrže jsou díky své konstrukci mimořádně odolné vůči tlaku zeminy a spodní vodě.

V případě umístění do spodní vody je však ale logicky nutné zabezpečit, aby vztlakem nedošlo k vertikálnímu posunu nádrže.

Jejich usazení je opravdu jednoduché – stačí vykopat díru o něco větší, než je jímka a na pískový podklad nádrž usadit. Přítok i odtok vody lze variabilně upravit podle pozemku a orientace budovy. Nádrže lze propojit sériově a získat tak opravdu velký objem pro akumulaci vody.

Nevíte, který typ nádrže na dešťovou vodu vybrat? Spočítejte si správnou velikost jímky v naší KALKULAČCE. Stačí vyplnit tři údaje a budete mít jasno!

ASIO

logo
Kšírova 552/45
619 00 Brno

telefon: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz

web: www.asio.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Sprchujte se dešťovkou, je to jednoduché

Sprchujte se dešťovkou, je to jednoduché

Jak lze pro svou spotřebu využívat na 100 % dešťovou vodu, a to v celém rozsahu od mytí až po pití? Využijte svůj dům jako zdroj dešťové vody.

Nečekejte na dotace a začněte využívat srážkové vody už nyní

Nečekejte na dotace a začněte využívat srážkové vody už nyní

Zvýšený zájem o využívání srážkových vod je učebnicovým příkladem reakce na loňskou a letošní mediální kampaň o suchu. Paradoxní proto je, že slibný vývoj ze začátku roku narušili politici (s podporou novinářů), kteří vyhlásili, že tato řešení budou podporována dotacemi; logicky tak potencionální investoři začali…

Ideální čistírna odpadních vod za super cenu

Ideální čistírna odpadních vod za super cenu

Novinkou mezi domovními čistírnami odpadních vod je čistička AS-IDEAL PZV, která je ideálním řešením na ohlášení i pro vypouštění do zásaku. Je vhodná hlavně tam, kde není možné odvádění vyčištěných odpadních vod do kanalizace, vodoteče, trativodu apod. Využití najde především pro rodinné domy, hotely, penziony nebo…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA