Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Hörmann expanduje v obchodních řetězcích

Společnost Hörmann rozšiřuje svou nabídku pro ty, kteří si chtějí garážová vrata ve svém domě zabudovat sami. Uvádí na trh unikátní řešení sekčních garážových vrat s pohonem IsoMatic, u nichž je vše podřízeno snadné montáži a praktickému balení pro zákazníky hobbymarketů.

Vrata o rozměrech 2375 x 2125 mm a 2500 x 2125 mm bude možné jednoduše přepravit autem. Pro snadnou manipulaci jsou všechny části sekčních garážových vrat a pohonu uloženy do jediné kartonové krabice, přibalen je veškerý potřebný kotevní a montážní materiál a samozřejmě podrobný montážní návod v češtině.

Kompatibilita zajištěna

Navíc se s těmito vraty shoduje veškeré příslušenství, které mají DIY řetězce aktuálně zalistované a k dispozici na prodejnách. To jsou zejména dálkový ovladač RSC2, nouzové odemčení vrat NET nebo vnitřní ovladač PB3. Stejně tak je pohon garážových vrat IsoMatic kompatibilní s aktuálně prodávanými pohony pro vjezdové brány Hörmann Portronic D5000 a S4000 a mohou tedy společně tvořit logický celek od jednoho výrobce.

„Zákazníci hobbymarketů pro nás mají vzrůstající význam. Proto se jim touto novou nabídkou snažíme vyjít opětovně vstříc,“ uvádí Ing. Vít Kareš, jednatel společnosti Hörmann Česká republika, předního výrobce garážových vrat na našem trhu.

Moderní design a dobré izolační vlastnosti

Sekční garážová vrata IsoMatic společnost Hörmann prodává ve dvou barevných variantách – antracitová šedá a zlatý dub. Vnitřní stranu tvoří pozinkovaný plech bez barevné úpravy. Standardem je výplň bezfreonovou PU pěnou a kvalitní těsnění, které zaručí dokonalou tepelnou izolaci. Obsluhu vrat pohodlně zajistí dálkové ovládání.

Snadné a rychlé řešení

Díky patentovanému řešení tažných pružin uložených v boční zárubni vyžadují sekční garážová vrata IsoMatic minimální ostění (pouze 90 mm) a nadpraží (pouze 125 mm). To ocení zákazníci při rekonstrukci starších domů nebo majitelé řadových garáží.

Model je opatřen zadním výztužným profilem vodicích kolejnic, který zaručí tichý pohyb křídla a snadnou montáž pohonu s upevněním buď do stropu nebo přímo právě na výztužný profil. Ideální řešení pro vysoké stropy.

Hörmann Česká republika s.r.o.

logo
Středokluky 315
252 68 Středokluky

telefon: +420 233 085 770
e-mail: info@hormann.cz

web: www.hormann.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Jak zabezpečit garáž?

Jak zabezpečit garáž?

V případě garáží je dokázáno, že většina zlodějů nehledá svou kořist jenom v tomto prostoru, ale hledá přímý přístup dál do domu, a to například vnitřním oknem nebo spojovacími dveřmi mezi garáží a domem.

Dřevěné interiérové dveře Hörmann mají úspěch

Dřevěné interiérové dveře Hörmann mají úspěch

Díky dřevěným vnitřním dveřím, které jsou od letošního jara novinkou v nabídce společnosti Hörmann, se kupující doslova rozhoduje pro „Dveře pro život“. Jejich kvalita je nekompromisní a zajišťuje produkt s dlouhou životností.

Garážová vrata Hörmann již za 19 999 korun

Garážová vrata Hörmann již za 19 999 korun

V akci společnosti Hörmann lze letos pořídit garážová vrata, vchodové dveře či bránové pohony s až 30% slevou. Například vrata RenoMatic light s kvalitním pohonem ProLift včetně dvou dálkových ovládání zakoupíte již za 19 999 Kč. V ceně už je obsažena DPH i montáž. Akce platí až do konce tohoto roku.