REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Dřevěné interiérové dveře Hörmann mají úspěch

Díky dřevěným vnitřním dveřím, které jsou od letošního jara novinkou v nabídce společnosti Hörmann, se kupující doslova rozhoduje pro „Dveře pro život“. Jejich kvalita je nekompromisní a zajišťuje produkt s dlouhou životností.
Dřevěné interiérové dveře Hörmann mají úspěch

Interiérové dřevěné dveře Hörmann se vyznačují velmi kvalitním provedením zárubně a vysoce odolným povrchem Duradecor, které koncový zákazník dostane ve standardním provedení elementu dveří.

Z reakcí odborných prodejců s mnohaletou praxí v oblasti interiérových dveří je zřejmé, že dveře přijímají jak odborná veřejnost, tak i koncový zákazník.

Interiérové dveře se vyrábějí z dřevěných materiálů, masivního dřeva, MDF komponentů a dřevotřísky. Povrch dveří je z vysoce mechanicky odolného povrchu Duradecor, což je povrch lepší než CPL a mechanickou odolností se blíží povrchu HPL.

Zámky interiérových dřevěných dveří Hörmann jsou od kvalitního německého výrobce Schulte Schlagbaum a vysoce kvalitní klikové sady od německého výrobce HAFI, což znovu podtrhuje kvalitu Hörmann.

Ať klasické nebo moderní, bílý lak nebo buk, se skleněnými prvky nebo aplikacemi z ušlechtilé oceli – Hörmann nabízí přesně ty dřevěné vnitřní dveře, které se hodí do každého obydlí. Všechny modely dveří mají špičkovou kvalitu a přitom jsou dostupné za přijatelné ceny.

Hörmann Česká republika s.r.o.

logo
Středokluky 315
252 68 Středokluky

telefon: +420 233 085 770
e-mail: info@hormann.cz

web: www.hormann.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Hörmann expanduje v obchodních řetězcích

Hörmann expanduje v obchodních řetězcích

Společnost Hörmann rozšiřuje svou nabídku pro ty, kteří si chtějí garážová vrata ve svém domě zabudovat sami. Uvádí na trh unikátní řešení sekčních garážových vrat s pohonem IsoMatic, u nichž je vše podřízeno snadné montáži a praktickému balení pro zákazníky hobbymarketů.

REKLAMA