REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Šedá je nadčasová a přesně taková mohou být i vaše okna

V současné době jsou výrazným trendem v architektuře různé odstíny šedé. Okna nejsou výjimkou. Inoutic je jediný výrobce PVC okenních profilů, který nabízí i šedé jádro profilu.
Šedá je nadčasová a přesně taková mohou být i vaše okna

Inoutic nabízí na šedé základní profily 13 odstínů šedých dekoračních fólií, včetně 4 odstínů Architecture Colors s kovovým vzhledem. Novinkou je pak fólie ALUX DB 703 imitující stříkaný práškový hliník. Speciální pigmenty v kombinaci s povrchovým reliéfem vytvářejí typický třpytivý kovový efekt. S těmito barevnými fóliemi jsou okna k nerozeznání od hliníkových, ale přitom mají výborné tepelně-izolační parametry plastových oken.

Barevné fólie jsou z velmi odolného materiálu, takže si svůj vzhled zachovávají po celou dobu životnosti oken. Lze je navíc libovolně kombinovat tak, aby zvenku okna ladila s fasádou a uvnitř s barvami interiéru.

Pokud si pro okenní či dveřní profily vyberete oboustrannou fólii se vzhledem kovu, je samozřejmě důležité, aby vás po otevření okna či dveří nerušilo bílé jádro profilu. Inoutic je jediným výrobcem PVC profilů na českém trhu, který nabízí možnost zvolit si šedé jádro profilu.

Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o.

logoTuřanka 115 - areál Slatina
627 00 Brno - Slatina

telefon: +420 547 427 777
e-mail: info@inoutic.cz

web: www.inoutic.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Chcete rychle zjistit, kolik uspoříte s novými okny?

Chcete rychle zjistit, kolik uspoříte s novými okny?

Zvažujete výměnu starších oken za moderní plastová? Pomocí jednoduchého online Kalkulátoru úspor Inoutic si můžete sami spočítat, kolik ušetříte za energie a kdy se vám investice vrátí.

REKLAMA
REKLAMA