REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Nenechávejte nic náhodě, zabezpečte svůj domov

Vchodové dveře jsou jednou z nejdůležitějších součástí zabezpečení vašeho domova. Pokud chcete svou rodinu a majetek ochránit, měli byste zvážit pořízení bezpečnostních dveří. Ty jsou pro zloděje překážkou, kterou překonají jen těžko.
Nenechávejte nic náhodě, zabezpečte svůj domov

Doporučujeme bezpečnostní dveře Magnum, které jsou vhodné jak do panelových, tak cihlových bytů. Jsou certifikované pro optimální bezpečnostní třídu 3, vyrobené jsou pouze z kvalitních materiálů a mají elegantní vzhled. Díky svému vnitřnímu složení a konstrukci splňují dveře Magnum ty nejpřísnější protipožární a kouřotěsné požadavky. Dvojité těsnění zabezpečuje výborné protihlukové a tepelně-izolační vlastnosti.

Jsou velmi snadné na otevírání, manipulaci i údržbu. Součástí dveří Magnum je centrální rozvorový zámek, přídavný zámek, dřevěný práh, protipožární páska i protipožární kukátko.

Podívejte se na hlavní bezpečnostní prvky dveří Magnum

Dveře Magnum pořídíte za 22 990 Kč včetně DPH. V ceně je zahrnuta také výměna staré zárubně za novou. Součástí kompletního balíčku je křídlo, zárubeň, práh, veškeré kování, zámkové vložky, horní s vrtulkou, 5 klíčů ke každé, štítky s překrytím proti rozlomení, těsnění, demontáž zárubně, montáž zárubně na rámové hmožděnky, vybetonování zárubně, zednické čištění a likvidace odpadu.

Instalace dveří včetně výměny zárubně je rychlá a zabere jen několik hodin.

Na tento typ bezpečnostních dveří poskytujeme prodlouženou záruku až 10 let.

HT dveře - Bezpečnostní dveře

logoFranzova 65a
614 00 Brno - Maloměřice

telefon: 777 807 012
e-mail: htdvere@htdvere.cz

web: www.htdvere.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

ROZHOVOR: Interiérové a vstupní dveře se zásadně liší

ROZHOVOR: Interiérové a vstupní dveře se zásadně liší

Vstupní dveře do bytu a dveře interiérové jsou na první pohled identické konstrukce. Pokud bychom měli možnost je rozříznout, uvidíme zásadní rozdíly v materiálovém složení i v osazeném kování. ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška