REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

5 věcí, které z vás udělají mistra a vládce tepla domova

Společnost HS Flamingo s. r. o. je českým výrobcem vysoce kvalitních krbových kamen a krbových vložek. Krbová kamna jsou populárním zdrojem tepla a domácí atmosféry. Pokud také patříte mezi majitele „ohně pod kontrolou“, poohlédněte se po pomůckách, které vám zaručí nadvládu nad tímto nezkrotným živlem.
 1. Krbové nářadí je základ. Obsluha krbových kamen předpokládá manipulaci se dřevem. Pořiďte si krbové nářadí ideálně i s košem na dřevo, který poslouží i jako hezká dekorace.
  např. HS Flamingo příslušenství za 1455,63 včetně DPH.

 2. Zápalky - bez těch to nepůjde. Není důležité, zda používáte podpalovač nebo noviny, v každém případě budou dlouhé zápalky neodmyslitelným pomocníkem vaší podzimní pohody.
  např. Zápalky od HS Flamingo za 81,- včetně DPH.

 3. Kominík – čistič. Kominík funguje na chemické bázi a pomůže vám s vyčištěním sazí z komína. Slouží ke spalování sazí a smolných usazenin v ohništi a kouřovodech. Pozor ale, používání „malého“ kominíka neznamená, že byste neměli pozvat každý rok opravdového kominíka na kontrolu a revizi komínu. Kominík se používá při znečištění, ale i pravidelně. Doporučuje se přidávat nejdřív při každém topení, a po deseti použití prostředek používat při každém čtvrtém až pátém zatopení.
  Kominík od HS Flamingo stojí 166,- včetně DPH.

 4. Čistič krbových skel. Určitě se vám bude líbit, když sklo krbových kamen bude čisté.
  Cena u HS Flamingo je 93 Kč včetně DPH.

 5. Podpalovač – dřevitá vlna. Podpalovač je šikovná pomůcka, která urychlí a usnadní první zážeh. Je to moderní alternativa dříve využívaných novin. Do krbu postačí vložit malé množství této dřevité vlny. Díky silnému plameni zaručeně podpálí dřevo nebo rozpálí dřevěné uhlí. Celý proces je bez zápachu a bez škodlivých zplodin, takže se hodí i pro zakládání ohňů. Pozor jen na zajištění dostatečného přívodu čerstvého vzduchu k ohni.
  Cena balení (Podpalovač dřevitá vlna 22 ks od HS Flamingo) je 46,- včetně DPH.

HS Flamingo s.r.o.

logotřída Osvobození 65
550 01 Broumov

telefon: +420 491 422 647
e-mail: info@hsflamingo.cz

web: www.hsflamingo.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Topíte správně?

Topíte správně?

Abychom v domě či na chalupě dosáhli tepelné pohody, musíme po velkou část roku topit. I dnes je dřevo tím nejsnadněji dosažitelným a současně nejlevnějším palivem. Výrobci topidel nabízejí mnoho ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška